Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy a lány még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy a lány még korainak tartotta a csókot a második randinkon? 17F

Figyelt kérdés
Szombaton volt a második randink. Az első csak sétálltunk a városban, voltunk a Hősök terén, flörtöltünk, bókoltam neki stb... Nem csókoltam meg, mert akkor én tartottam volna korainak. Hál Istennek jól érezte magát velem, így eljött a másodikra is. :) Minden csodálatos volt, jól éreztük magunkat. :) A Burger Kingben vettünk 2 fagyit. Aztán egyszercsak finoman közeledtem felé... Ám ő ezt mondta: "Ne... Kérlek, ne!" Azt mondtam elnézést, ő erre azt hogy semmi gond. A végén is megejtette a dolgot, de azt mondta hogy nagyon jól érezte magát velem és szívesen eljött. Lehet, hogy a lány korainak tartotta a csókot? Vagy én akartam túl hamar? Hibáztam volna?
2010. jún. 28. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele hogy lehet érezni ha a lány is akarja - egyszer voltam ilyen helyzetben amit te írtál - hatalmas nagy lecke volt - utána már észre vettem a jeleket minden lánynál - ha igazán akarta - akkor kezdeményeztem - mert ezt elég cinkes helyzetnek tartom :S -

Most vagy korainak tartotta vagy még nem biztos benned - szóval kétesélyes a dolog

22F

2010. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet picit korai volt,de elöfordulhat ,hogy váratlanul érte a dolog. Szerintem a legközelebbi randin picit fogd magad vissza.Bár,ha tényleg jól érezte magát biztosan nem hibáztál.

Nyugi, mindent bele,de csak tempóval.

19/L

2010. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
elképzelhető, hogy korainak tartotta, de jól érezte magát ami jó jel;) nem kell paráznod, nem rontottál el semmit, csak ő még nem akarta, majd legközelebb talán;)
2010. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én korainak tartottam volna, lehet, hogy ő is. Az alényeg, hogy jól éreztétek magatokat, semmit nem kell siettetni.
2010. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a lányokat.Sose értettem.
2010. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Renben, tehát nem hibáztam. :) Sok sok izgalmas élménnyel gazdagodtam ezen a két randin és a legfőbb hogy mindketten remekül éreztük magunkat. :) Tehát akkor még korai volt... Értem.
2010. jún. 28. 11:23
 7/10 A kérdező kommentje:

11:14


A lányok hihetetlenűl bonyolúltak, ez tény, de a fiú azért fiú, hogy felfedezze, megismerje őket! :D Ami izgalmas feladat, feltéve ha kap az ember pozitív visszajelzést a leányzótól! ^^ A kamaszkor nagyon szép tud lenni, ha sikerül az embernek megismerkedni a másik nemmel... ^^

2010. jún. 28. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:

11:28


Nem annyira bonyolultak - csak mi pasik szeretjük túlbonyolítani a dolgokat :)))


22F

2010. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

11:31


:D Hozzáteszem, a lányok igyekszenek ködösíteni, bonyolítani, játszani... XD Tehát nehezebbé tenni mindent, hogy dolgozzon meg értük a fiú és legyen mit felfedezni! XD Egyébként gyakran én is túlbonyolítom a dolgokat az élet minden területén! XD

2010. jún. 28. 11:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem a lányok bonyolultak, hanem maga az emberi természet :)
2010. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!