Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok,14, lány . Azthisz...

Szűz vagyok,14, lány . Azthiszem vonzódom a lányokhoz . De ugyanúgy a fiúkhoz is. Szóval szerintem bisex vagyok . Vagy nemtudom . Nem tudom eldönteni, hogy először lánnyal próbáljam ki vagy fiúval?! (lennt)

Figyelt kérdés
Persze nem most akarom! Szerintem még nem vagyok rá igazán felkészülve és szerintem még a korom sem megfelelő hozzá .. Mondhatom azt, hogy gondolkodásilag érett vagyok?! Egyre jobban vonzódom a lányokhoz, de nem tudom, hogy pasit keressek magamnak vagy inkább egy lányt .. Ugyanúgy vonzódom mind 2 nemhez.. Arra is gondoltam már, hogy ez csak ilyen "múló pillanat" , hogy nekem lány kell .. Őszintén szólva félek... És nem tudom eldönteni, hogy melyik nem kéne jobban.. Akinek van ebben tapasztalata kérem írjon... Segítséget kérek, nem kritikákat. Köszönöm!
2010. dec. 31. 04:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
Húúú nehéz eset :) Szerintem amit a szíved súg avval próbálj először ismerkedni, út közbe ha nem vonzódsz iránta átérhetsz a másik nemhez szerintem :)
2010. dec. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy örülnék ha lánnyal történne meg.. Csak nagyon nehéz bisex, leszbi lányt találni.. És nagyon félnék szerintem...
2010. dec. 31. 05:28
 3/17 emlya ***** válasza:

Szerintem ehhez szerelem is kell nem csak testi vonzalom, amig nem voltál igazán szerelmes, addig testileg bárkihez vonzódhatsz, de ez nagyon becsapós tud lenni.

Majd ha szerelmes leszel, majd akkor bőven ráérsz ezeken gondolkodni, mert még tényleg rohadtul fiatal vagy. És persze normális dolog az, hogy felmerülnek benned ilyen kérdések. Sok lány kipróbálja egy másikkal, még sem lesz lezbikus. De szerintem az elsőhöz mindenképp szerelem kell. Sőt mindig kellene....

2010. dec. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Persze a szerelem nekem is nagyon fontos!! Csak.. hát, hogy mondjam.. Örülnék ha egy lányba lennék szerelmes! De viszont nagyon félek is tőle..
2010. dec. 31. 06:28
 5/17 emlya ***** válasza:
Értem, az más. Mi az amitől félz konkrétan??? Mások véleménye vagy mi???
2010. dec. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Is.. De inkább magamtól és a partnertől is.. Félek, hogy esetleg nem merek majd úgy közeledni hozzá elsőre.. Pedig szeretnék. (persze, ha lenne valaki). Félénk vagyok, eléggé.. És ha olyat fognék ki aki tapasztalt mert már volt nővel akkor pedig attól félnék, hogy esetleg valamit nem jól csinálok. De leginkább attól félek, hogy nem találok senkit!
2010. dec. 31. 06:45
 7/17 emlya ***** válasza:

Én fennt vagyok love.hu-n és ott gyakran írnák rám csajok is, szóval ha gondolod regisztrálj ott, szerintem egyszerűbben i megy majd az ismerkedés.

Jobb ha a máik fél már tapasztatabb, de nyugi ez majd jönni fog magától mint a csókolózás.

2010. dec. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

1. Nem szeretek neten ismerkedni . A személyes "véletlen" találkozások jobban bejönnek...

2. Külföldön élek.

Szóval ja..

2010. dec. 31. 07:00
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja! El is felejtettem.. Köszönöm szépen a segítséged/segítségeteket!!!!
2010. dec. 31. 07:03
 10/17 emlya ***** válasza:
Csak segíteni próbáltam...akkor annyit tudok tanácsolni, hogy ne keresd é rátalálsz.És komolyan ne izgulj, majd jön magától.
2010. dec. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!