Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok. És megtetszet...

Még szűz vagyok. És megtetszett nekem egy lány iwiwen. Közel lakunk egymáshoz csak az a baj, hogy ki van irva hogy kapcsolatban él. De az a helyzet, hogy én el is hiszem, mert nagyon szépen néz ki. Mit tegyek? Tényleg nagyon megtetszett nekem.

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hat nem igy mukodik am, hogy megtetszik valaki es mindenaron. Ha kapcsolatban el, akkor pedig hagyd beken, keress olyat, aki elerheto. Most ha minden nekunk tetszo embernek nekiesnenk, milyen lenne mar a vilag. van egy csomo elerheto ember..keress olyanokat.
2009. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bölcsebb dolog békén hagyni, keress valaki olyat, aki nem él kapcsolatban. Rengeteg gyönyörű, okos, és magányos nő él Magyarországon, tegyél róla, hogy eggyel kevesebb feküdjön le egyedül! :)
2009. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hany eves vagy?
2009. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Szia, ahogy a "hulye" felfogásodból látom szerintem nem lehetsz tobb 15-nél...:) Hallod interneten nem érdemes felszedni csajokat, ennek nincs semmi jovoje... Miért nem keresed a lányok társaságát inkább személyesen...?
2009. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ne iwiwen csajozz. dugni sem lehet ott. ha meg élőben nem mersz valakihez odamenni, akkor mit vársz később?
2009. jan. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!