Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem élvez el a barátnőm...

Miért nem élvez el a barátnőm a kezemtől?

Figyelt kérdés

Egy szűz, félénk lány. 20 éves. Nagyon szeretem Őt.

Az a bajom, hogy hiába izgatom a csiklóját, nem élvez el. Azt mondja, nagyon jó, de orgazmusa szerintem nincs: nem remeg, nem lélegzik szaporán, stb. Nedvesedik egyébként! Én már csináltam bugyin kívül, belül, gyengéden, keményebben, lassan, gyorsan, egy ujjal, tenyérrel, de nem megy. Engem zavar inkább, hogy nem élvez el.

Azt mondja, sokkal jobb, ha én izgatom, mintha ő saját magának. Ha magának izgatja, attól se élvez el, csinálja egy darabig, aztán jön egy pont, ahol már nem olyan jó, s ott abbahagyja.

Szájjal még nem engedi, de kézzel is kéne mennie!

Mi a baj?

Ha ez mindig így marad, az is rendben van? Persze én nem szeretném, én dolgozok rajta, hogy elmenjen, de nem tudok már mit kitalálni, ő meg mondogatja, hogy neki ez elég, mi a bajom?


2011. jan. 1. 14:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Túl hamar abbahagyjátok.
2011. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem... mennyi ideig (perc) próbáljam szerinted?
2011. jan. 1. 14:08
 3/20 anonim ***** válasza:
Inkább neki van baja...szerintem izgul, pont azon görcsöl hogy menjen már el menjen már el, így meg sosem fog összejönni... kicsit el kéne lazulnia. Neked pedig kérned kellene, hogy vezesse a kezedet. Az még kicsit vadabb is, nomeg akkor tuti úgy csinálod, ahogy neki jó. Volt már olyan kapcsolatom, ahol a fiúnak lövése sem volt arról, hogy mi a jó nekem...meg kell mutatni, csak ahhoz kell egy bizonyos bizalom...
2011. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ha magának se tudja, hogyan csinálja, akkor még nem ismeri az orgazmust. Szerintem nem engedi el magát kellően még akkor se, ha egyedül van. :/ Percet nem mondok, mert az nekem is tök változó. Ha kell, többször is síkosítsd az ujjaidat, és váltogasd a tempót, ő meg jelezze, melyik esik legjobban. Ja, és ne csak feküdjön a hátán vagy a hasán, mint egy hasábfa, mert úgy nem is fog menni. Mozogjon veled (a kezeddel), ahogy jólesik. Szerintem szégyelli magát. :O
2011. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
Próbáld ki ezt a fogást: Hüvelykujj a csiklón, mutató+középsőujj a punciban, gyűrűsujj a popsiban...aztán csak ügyesen mozgasd a kezed. Talán így sikerül! Sok sikert!!!
2011. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Persze, két ujját a punciba, amikor szűz, mi? :/
2011. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Uhh azt nehogy megpróbáld, amit az utolsó írt, mert a barátnőd úgy fog kidobni, hogy a lábad se éri a földet.

Ez egyébként érdekes, ha valaki végez önkielégítést, hogy nincs igénye rá, hogy elmenjen? Vagyis miért nem próbálgatja magának, hogy tudna elmenni. Egyébként nekem is hasonló problémám van, azzal a különbséggel, hogy ha én magamnak csinálom elég könnyen elélvezek, ahányszor csak akarok ez viszont a barátommal nem sikerült. Én ezt azzal magyarázom, hogy egyszerűen szokatlan az új helyzet és tudat alatt is rágörcsölök a témára. Nem tudom mennyi ideje van petting köztetek, de ha még nem olyan régóta, akkor elképzelhető, hogy még idő kell, hogy feloldódjon. És bizony sajnos az is igaz, ha nem ismeri az orgazmust úgy még nehezebb, hiszen szinte igénye sincs rá, és még azt sem tudja talán hogyan lehetne a legkönnyebben elérni. Ha beszéltek ilyenekről, biztasd, hogy kísérletezzen magának is:). Szóval idő, türelem, sok gyakorlás!

2011. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 biohazardxxx ***** válasza:

Lassan kezd el hogy bekeményedjen a csiklója és mikor kezdi élvezni mindig gyorsítasz, lassítasz... lehet nyálazni de szárazon is jó, csak akkor magához a csiklóhoz közvetlen ne érj hozzá ha száraz mert az fájhat neki. Amugymeg mond meg neki hogy mikor érzi hogy jobb akkor szoljon neked és te ráturbózol... fontos a hogy komonikáljatok közben. Az idő az mindegy... párom 3 perc alatt is elmegy de volt hogy fél óra után se volt semmi... lehet rágörcsölsz te is megy a csaj is és az nem jó....


23F

2011. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

pff, nem minden lány tud elmenni ha a csiklóját izgatják, van aki csak hüvelyi orgazmusra képesek.Sőt, van sok lány aki el sem tud menni ...

nekem pl van legalább 6 olyan barátnőm akik már elmúltak 25-26 évesek és még soha nem volt orgazmusuk, persze ezt nem valják be a pasiknak.Ha meg még szűz, akkor amúgy is több idő kell neki mire rájön, hogy mitől tud élvezni.

2011. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

30-60 percen keresztül simán csinálhatod neki.

Volt csajom, aki csak másfél óra folyamatos izgatás után ment el.

2011. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!