Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves korban illik elveszt...

Hány éves korban illik elveszteni szüzességet lányoknak fiúknak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
nincs olyan, hogy mikor "illik". amikor úgy érzed. mondjuk én úgy vagyok vele, hogy azért 16 alatt nem nagyon kéne, érzelmileg is fel kell nőni az ilyen dolgokhoz.
2011. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Illik... Ettől guttát kapok...
2011. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
ahogy az első írta.
2011. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

illik csajoknak 16 körül, pasiknak 17

ismerek 22 éves szűz pasit, és senki megnem mondaná hogy szűz, saját kocsija van, külön él a szüleitől, b*szott jól keres.

namostmeg vannak olyanok akik 15 évesen már a fél utcán túlvannak akár srác létükre is de még mindig 7. esek....:D

19/l

2011. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem védeni akarom a kérdezőt,de a kérdésében az illik szó helyett mi lett volna a jó ? Mert szerintem a"szabad" vagy a "kell" se lett volna sokkal különb.
2011. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Nincs olyan,hogy illik. De nyilván ha 13 évesen veszíted el máshogy fogod átélni a szexet, mintha 20 évesen. Én 15 voltam, a mostani párom 21. Sokkal másabbak az élményeink. Ő már felnőttebb volt, amikor először szerelmeskedett én még csak tini.
2011. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10:29 talán a "szokták" szó megfelelőbb lett volna.
2011. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
14 év fölött is csak akkor, ha szerelemből teszed és teljesen biztos vagy abban, hogy akarod. 14 év alatt semmi esetre sem szabad szexelni!!!
2011. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a kérdező jól tette fel a kérdést,lehet hogy én is így tettem volna.Én azt mondom hogy akkor amikor már úgy érzed hogy menne a dolog rendessen,de én azért mindig 16-18 éves kort szoktam mondani.Hogy miért?Azért mert amikor én 15 voltam a lány 14 és mind a ketten szűzek voltunk,neki estünk egymásnak gondolkodás nélkül és nagyon nem volt jó,nekem se neki se.Bár elvesztettük mind a ketten a szűzeségünket,de nagyon rossz volt az egész.Megbeszéltük hogy most egy darabig hanyagoljuk ezt a dolgot,mert úgy néz ki erre mi még nem vagyunk érettek.3 évre rá ujból összejöttünk,na az ami akkor volt azt már szexnek nevezem.:)Én azt mondom akkor ha már lelkileg felkészültél rá,lehet hogy testileg kivánsz valakit,de lelkileg lehet hogy rosszul fog elsülni a dolog,mert az első nem mindig valami huuu de nagyon frankó.Szerintem 16-18 az ideális.
2011. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30 évesen illik de átlag 12 éves
2011. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!