Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Volt egy 3 éves kapcsolatom...

Volt egy 3 éves kapcsolatom és lefeküdtem a barátommal. Most van egy pasi kialakulóban, de úgy tudja, hogy még szűz vagyok! Semmiképp nem akarom, hogy megtudja az igazságot! Mit csináljak, ha vele is komolyabbra fordul a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nem bírom felfogni, hogy hogy lehetnek ilyen kérdések, vagyis ilyen emberek.

1.A a komoly kapcsolat alapja az őszinteség de sztem olvasd a 2.at, mert az való neked:

2. ha ennyi eszed van, h ilyeneken gondolkodsz, akkor szerintem annyit tehetsz, hogy majd menstruálás vége fele jól összehúzott hüvelyizmokkal, kicsit jajgatva bújsz ágyba az új barátoddal (akit egyébként sajnálok a kérdésedből áramló IQ alapján).

21/l

2011. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem tudja hogy 3 éves kapcsolatom volt
2011. jan. 5. 20:53
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mi lenne ha inkább a fiúk helyett mással foglalkoznál? Mert így nem igazán lesz belőled semmi, érthetetlenül, össze-vissza irkálsz hülyeségeket, az nem baj ha észosztásnál hiányoztál, de legalább próbáld pótolni a lemaradást.
2011. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
hány évesek vagytok?miért baj ha megtudja?és az titok hogy 3 éves kapcsolatod volt?
2011. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 sabina1991 válasza:
100%
de miert hazudtal neki ? miert nem tudhatta azt h mar nem vagy szuz ?
2011. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Add neki a seggededt!!!XD

Ne hazudozz mert azzal többet ártasz!!!

2011. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
inkább akkor fog megharagudni ha megtudja h hazudtál.
2011. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!