Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves lány vagyok, nem...

17 éves lány vagyok, nem azért mert csúnya vagy hülye lennék, de még nem volt barátom és szűz vagyok, erre mi a legtöbb pasi reakciója?

Figyelt kérdés
még csókolózni sem csókolóztam. ez a pasik számára olyan, hogy "hmmm, végre, ő nem egy olyan lány, akit bárki megkaphat...értékes" vagy "uh, őt hagyjuk, kis tapasztalatlan hülye" vagy "nah, ez úgyis visszautasít, nem próbálkozok nála" ???
2011. júl. 5. 01:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Nekem épp hogy ez jön be. Ha van kedved ismerkedni küldj egy levelet:)

18f

2011. júl. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Erre eléggé egyszerű a válsz.

Minden attól függ,hogy hogyan nézel ki.

2011. júl. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
85%

ihacc velem valamit és eldöntöm.

Mind2 esetben igazad van, vannak ilyenek meg olyanok is.

A szűz lány érték, mert úgy kell vele bánni mint a hímes tojással, hisz a legjobb jár neki.

Én innen közelítem meg.számomra vonzó és kihívó egy szűz lány.

Márhogyha engem ér a megtiszteltetés hogy bevezessem a szex világába! :)

fel a fejjel!

2011. júl. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

hát nézd ha azt mondod nem vagy se hülye se ronda akkor hol a gond?


Gond mindig van ha ezek klappolnak! Ha gondolod írd meg üziben és segítek.

2011. júl. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Úgy is visszautasít nem próbálkozok nála nekem ez lenne a reakcióm

Bár nekem sem jött még össze semmi, és állítólag jól nézek ki.Érdekes.

21f

2011. júl. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
tényleg nem vagyok csúnya...nyilván nem fogom magam dicsérni sem, mert nem szokásom, nevet meg nem írok ki hogy nézzetek meg facen... XD, a fiúk meg próbálkoznak, a dolog az, hogy elég válogatós vagyok és ők tényleg nyomulnak...sokan is.. de akik eddig közeledtek... hát tényleg nem kellenének, akik meg eddig nekem tetszettek, na, ők már nagyon a helyi menősrácok, na azért náluk nem fogok bevágódni. :D csak az érdekelne, hogy a fiúk erről a dologról mit gondolhatnak? tegyük fel, hogy elhiszitek, hogy csinos vagyok és halljátok a fiúktól, akiket visszautasítottam hogy én milyen kegyetlen vagyok :D akkor nem az jut eszetekbe, amit leírtam feljebb? :D vagy pont ezért akarnátok ti is próbálkozni?
2011. júl. 5. 01:39
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
hát ez meg nem jó hozzáállás, alapból ha mozdulnak rád akkor aki tetszik hagyd hogy "megszerezzen" de ha ennyire válogatós vagy akkor nem sok reményt fűzök hozzá...
2011. júl. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Hát volt már szerencsém 20 éves fullszűz csajhoz, aki még nem is csókolózott. Borzasztó volt, úgy kellett kiérdemelni, hogy hajlandó legyen végre az enyémhez érinteni az ajkát. Ha te is ilyen vagy, akkor az én szememben...

...keresztet vetek rád. :D


Ha pasid se volt meg semmi, akkor a fiuk fejében megfordulhat -talán jogosan..?!- hogy biztosan van oka.

2011. júl. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

tök logikus amit mondtok :D

hát én egy kisvárosban élek (inkább falu), és itt (lehet aztán máshol is) a fiúk úgy jelentkeznek a lányoknál...70%ban hogy csak alkalmi kapcsolat, én meg olyannak nem adom magam... RENGETEG itt a csinos szűz lány, mert itt a fiúk nem akarnak komoly kapcsolatot, nem egy barátnőm járt ezért pórul... és mindenki azt mondja, hogy majd főiskolán lesz olyan fiú nekünk, aki kibír mondjuk 3 hónapot (mert nem kell több) az első aktus előtt... és persze utána sem lép le/csal meg... vagy mi? :D ezek már mindenhol kihaltak?

2011. júl. 5. 02:06
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Én 21 évesen vesztettem el, 3 hónapig udvarolt, aztán 3 hónapot várattam a szexel a párom (persze ez alatt volt petting meg orál ilyenek), szóval elmondhatom, hogy vannak még ilyen férfiak. Nem azért nem feküdtem le senkivel mert nem lett volna alkalom, v mert házasság utánig stb. hanem, mert nem akartam alkalmi kalandot. De szerintem ha normális férfi az illető nem fog lenézni azért, mert szűz vagy. Normális férfinak ez kihívás, örök emlék, hogy ,,én voltam neki az első". Persze ha valakihez hozzá sem lehet érni, vagy olyan mint egy darab fa, nem lesz élvezetes egyiknek se. Sok férfi ezt általánosítja, hogy minden szűz lány ilyen. De ezek nem párt keresnek, hanem csak szexpartnert.


26L

2011. júl. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!