Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz, hogy ha elvesztjük a...

Igaz, hogy ha elvesztjük a szüzességünket utána 1 hónapig kimarad a menstruáció?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem így volt, úgyhogy a helyedben én vennék egy terhességi tesztet, de gyorsan.
2009. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nos ezt nem tudom honna vetted, de nem igaz...

Max akkor marad ki ha teherbe estél, de akkor 9 hónapra akár! :D

2009. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz. Késhet, de az sem feltétlenül a szüzesség elvesztése miatt, és az sem 1 hónapot.. az már extrémebb eset lenne.
2009. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A stressz (pl ezzel kapcsolatos) befolyásolhatja a hormonháztartást. De ez nem jelent semmit, menj el nőgyógyászhoz. Nekem pl két héttel előbb jött meg mint kellett volna, miután megvolt az első alkalom.
2009. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem íyg volt. De szerinem hülyeség.
2009. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Van akinek felborítja a hormonháztartását. Nekem az első után 3 hetet késett.

De inkább csinálj tesztet, az a biztos

2009. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 28.nap helyett a 40. nap jött meg, szóval késhet, bár nem hinném h a szüzesség elvesztése miatt. Én az első alkalom előtt nagyon stresszes voltam, és szerintem ennek is köze lehet...

De lehet h be kellene szerezned egy terhességi tesztet a biztonság kedvéért... (szerintem)

2009. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne higyj annak, akitől eddig szexuális ál-tényeket mondott neked.

A válaszokat már megkaptad, én csak hangsúlyozom, hogy ne is hidj el mindent, ami nem szakvélemény, vagy alapos tapasztalatnak tűnik. Jó h kérdeztél. Kérdezz mást is, itt vagyunk.

2009. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem marad ki de sokakkal megesik hogy késik.
2009. febr. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!