Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki tampőont használ...

Ha valaki tampőont használ akkor elvedsztette a szüzességét? Mármint a tamponnal elvesszük a szüzességünket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag lehetséges, hogy átszakad a szűzhártya egy nagyobb tamponnál.

Valaki akkor veszti el a szüzességét, amikor belé hatol egy fa*z.

2011. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, tehát a szüzesség elvesztése:pénisz a hüvelyben.
2011. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a helyesírásod hátha megjavul tőle.
2011. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A szűzhártyád átszakadhat,de attól még a szüzességedet nem veszted el,csak akkor ha pénisz járt benned.


A kérdésed pedig úgy lenne helyes,hogy "Ha valaki tampont használ,akkor elveszti a szüzességét?Mármint a tamponnal elveszítjük a szüzességünket?"

2011. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
egyértelmű, mert a tampon igazából egy pénisz!
2011. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor neked is bemásolom:

"A tampont elvileg már az első menstruáció alkalmával is lehet használni, mivel a szűzhártya csak ritkán annyira vastag, zárt és ennél fogva sérülékeny, hogy egy tampon felhelyezésétől elszakad. " Érdemes elolvasni a tamponhoz mellékelt tájékoztatót, ahol ez szintén le van írva! Ettől függetlenül persze elszakadhat, de mint előttem is írták, attól még szűz maradsz, amíg le nem fekszel valakivel.

2011. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert én tampont használok és a barátnőm azt mondta, hogy akkor már nem vagyok szűz.
2011. szept. 24. 09:30
 8/13 anonim válasza:
Neked is annyi eszed van mint egy döglött hintalónak, komolyan ennyire hülye vagy??!! Egyszerre 10 csomag tampont kell feldugnod, mert addig szűz leszel.
2011. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
tamponnal nem! ez hülyeség.. megsérteheti az igaz, de át nem szakadhat.. ja és igaza van az első hozzászólónak. csak úgy szakadhat át, ha lefekszel valakivel. :)
2012. ápr. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ja, és ne haragudj, de a barátnőd nem normális. azért, mert tampont használsz, még szűz maradsz.. sztem beszélgessen el az anyukájával és utána ossza az észt.
2012. ápr. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!