Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, nektek mi a véleményetek...

Fiúk, nektek mi a véleményetek egy olyan lányról aki napi rendszerességgel masztizik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 15:09
1 2
 11/14 anonim válasza:
Add meg a számát, de k@rva gyorsan!!!!
2011. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Én nem vagyok fiú!

Én is szoktam masztizni és attól függ milyen a hangulatom van olyan,hogy gyakran és van,hogy egyáltalán nincs ebben semmi rossz!Jobb mintha minden nap más pasival lenne!

2011. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Azt jelenti, nagy étvágyad van a szexben, és jól tudod, hol vannak az erogénzónáid. A másik, hogy ebből biztosan nem lesz gyerek, viszont kényelmessé tesz, ezért nem iparkodsz a párkapcsolatra, esetleg egy olyan pasira, aki ha végzett a saját dolgával, abbahagyja, és te ottmaradsz felizgatva.
2011. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Mivel èn fiú vagyok ès èn napi szinten csinálom te mièrt ne csinálhatnád ? Válljon egèszsegedre . Támogatlak :)
2014. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!