Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem szakadt át? A barátnőmmel...

Nem szakadt át? A barátnőmmel közel egy éve heti rendszerességgel szexelünk (a távolság miatt:D) de szerintünk nem szakadt át a szűzhártyája, mert nem vérzett neki sosem

Figyelt kérdés
és még így egy év után is extra óvatosnak kell lennem mert aztmondja fáj a hüvelybemenetelnél kicsit. Lehet hogy nem szakadt át? Csak tágult?
2009. júl. 25. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Egy éve hetente szexeltek akkor szerintem lehetetlen,hogy nem szakadt át a szűzhártyája.Egyébként nem mindenkinek vérzik!
2009. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
41%
Ez attol függ! Hogyan szoktatok szexelni?
2009. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy csak szűk, azért kell óvatosnak lenned. Én 9 éve élek változó gyakorisággal szexuális életet, de nekem se lehet csak úgy bedöfni.

Vérzés meg nem minden lánynál van a szüzesség elvesztésekor.

2009. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gyakorlatilag az összes létező pózben csináljuk, de amúgy nemhinném hogy szűk mert tényleg csak ott kinn a szélénél szűkösebb abban a fél centiben de azért köszönöm a válaszokat mindenkinek
2009. júl. 25. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek vérzik ha ennyit szexeltek akkor már réges régen átszakadt. a gond ami miatt a fájdalom van az vagy az hogy nem elég nedves, ezt saját magatok is eldönthetitek hogy az-e vagy sem, a másik ami viszont szerintem valószínűbb hogy valami gombás fertőzése van, nekem is pont így volt. menjen el dokihoz veszteni nem fog vele semmit, de téged is kezelni kell, hogy ne adogassátok oda-vissza egymásnak, ha a doki ezt nem említi akkor említse a barátnőd.
2009. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem sem vérzett, és nem is fájt...

Egyszerű a válasz, mint ahogy az előző írta: nem elég nedves neki...

Gyógymód: hosszabb, élvezetesebb előjáték. Ilyen egyszerű.

2009. júl. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemolvasom el a már meglévő hzzászólások tehát csak irom a magamét:


Szerintem már átszakyítottad a szűzhártyáját, de lehet már neki elbb is át volt szakadva, van aki ugy születik h nincs szűzhártyája, van aki egyáltalán nem vérzik.


Ha fáj neki az inkább annak tudható be h nagy a bránered és kevés a siksitód, vagy hogy a csaj nem izgul fel eléggé :)


Több pettinget! Soksikert!


19/F

2009. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!