Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha csak 1-2 mp-re véletlen...

Ha csak 1-2 mp-re véletlen behtol a srác nekem attól lehetek terhes? :O

Figyelt kérdés
A fiummal pettingeltünk és véletlen de tényleg becsúszott nekem és gyorsan kivettük (de nem volt rajta óvszer)szóval nem tudom mivel most meg jött pont ma a vérzésem és lehet hogy az nem mensruáció hanem átszakadt a szűzhártyám és azért vérzek ..és így lehetek terhes??:OSegítsetek (egy kétségbe esett tini)Help
2011. jan. 16. 14:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
"Véletlen"...
2011. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
édesjóistenem, hány éves vagy?
2011. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok a fiu 16 (nem cigányok mielött kérdeznétek) és ő már nem szűz csak én...És nem csak azért jár velem mielött ezt is mondanátok
2011. jan. 16. 14:44
 4/29 anonim válasza:
100%
Először is tanulj meg írni. Másodszor hogy a rákba tudja "véletlenül" beléd dugni valaki a farkát? Hopsz bocs véletlen volt... XDDDD Harmadszor pedig lehetsz terhes, de nagyon kicsi az esélye. Persze semmi sincs kizárva. Azért egy tesztet érdemes lenne csinálni.
2011. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
jah és csk kb 2-3 csentire hatolt be
2011. jan. 16. 14:45
 6/29 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy vagy terhes. Ne idegeskedj. Attól a két másodperctől nem esel teherbe, de ez nem azt jelenti, hogy innentől a "mielőtt elélvez kiveszi" taktikát alkalmazzátok.
2011. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
100%
ezt én sem értem hogy lehet véletlen bedugni? Amugy ha volt előváladéka akkor lehetsz.
2011. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ő mondta, hogy bocs, véletlenül beléd nyomódott? Szerinted véletlenül be lehet dugni?

Véletlenül beledugod a dugót a konnektorba, véletlenül beversz egy szöget a falba?

Véletlenül odakerült a farka és véletlenül beléd nyomta?

Túl sok esélye nincs, hogy terhes leszel, de lehetsz.

2011. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmesebbeknek a választ..és lehet nem volt teljesen véletlen mert bele volt nagyon lendülve..:S
2011. jan. 16. 14:51
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Szóval 14 éves vagy, még nem vertek át, így naiv. És tényleg hinni szeretnéd,hogy ő az igazi, hogy szeret és odaadó és csak véletlen volt, a valóság meg az, hogy csak meg akar d...ni és hülyít. Ha igazán szeret és meg van beszélve, hogy nincs szex csak petting, akkor annyira odafigyelne azért, hogy "véletlenül" se kerüljön oda a micsodája. Szerintem arra játszott, h "hupsz bent van, maradhat?" csak nem volt ilyen a reakciód. Kitalálom 3 hónapja vagytok együtt, vagy annyi sem?
2011. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!