Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal lefeküdtem ma és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal lefeküdtem ma és véletlen az aktus végén lecsúszott a gumi és bennem maradt, de az óvszer szája nem volt bennem. Hozzáértem és olyan lett a kezem majd eltávolítottam és kidobtam de lehet hogy magamhoz értem olyan kézzel. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Felszaladtam rögtön intim zuhany meg kimostam szappannal is (mert az ugye savas kémhatású és így gondoltam hogy öli a spermiumokat...habár nem biztos) és aztán most azóta idegeskedek. Menszesz után vagyok három nappal ienkor még nincs peteérés...akkor van aggódnivalóm? Nem aggódok mert az ront a helyzeten... sokan (akik "naptáraznak") mondják hogy ienkor a legkisebb a valószínűsége a teherbeesésnek ez igaz? Hát persze hisz nincs peteérés még. Nos? Mi legyen...én 72 órásra gondoltam de nagyon drága :( Mit tegyek? Bár nem hinném hogy az vagyok...az érdekelne hogy ha három nappal vagyok utána akkor nem vagyok terhes? :/ Lécci írjatok segítsetek. :(((
2008. júl. 26. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Szerintem vegyél be 72 órás tablettát. Az olyan 5000 ft. Kérd meg a pasidat, hogy szálljon bele valamennyivel. Egyébként a kicsi valószínűség is valószínűség.
2008. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

végre egy intelligens kérdezo.

szerintem is a pénz ne szàmitson,menjetek és vegyetek 72 oràsat bàrmi àron.

2008. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
holnap vasárnap. hol kapok ienkor? :( ügyeleten adnak? vagy valahol?
2008. júl. 26. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
nem azért de szerintem nem kell.De ha nagyon akarod akkor tiniambulancia.
2008. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Állítólag ügyeleten is fel lehet íratni, de vannak Sürgősségi fogamzásgátló ambulanciák, amik kimondottan ezt a célt szolgálják. Recept nélkül nem adhatnak, de vannak patikusok, akik kiadják. Ha az ügyeletes patikában megkérdezed, lehet, hogy adnak recept nélkül, bár jó lenne, ha orvos megvizsgálna előtte.


Más:eszedbe ne jusson még egyszer szappannal kimosni, és intim zuhanyt használni! Megölöd vele a hüvely természetes védekezőrendszerét, és elkaphatsz mindenféle fertőzést.

2008. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!