Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az a baj, hogy én undorodom a...

Az a baj, hogy én undorodom a pénisztől. És talán ez az oka annak is, hogy félek az első együttléttől is. De szeretem a barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék a barátomnak örömet szerezni,de ezt félek neki elmondani(hogy undorodom a pénisztől,mert a végén még magára venné vagy összevesznénk stb.).Hogyan tudnék megbarátkozni vele?

17/L


2009. febr. 2. 03:01
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
a penisz a baratod egy resze es nem onallo eletet elo valami. tehat olyan nincs hogy szereted a baratodat, de nem szereted a peniszet. Meg eretlen vagy, ezert gondolkozol igy, meg nem lattal peniszt ezek szerint es azt hiszed, meg fog harapni. Igy ne is fekudj le vele, mert ha undorodsz tole, akkor attol is undorodsz, hogy beled menjen. lassan haladjatok, csokolozzatok, pettingeljetek, fogd meg neha a baratod peniszet, probald simogatni, majd meglatod, nem fog megenni.
2009. febr. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Amíg így gondolkodsz hogy undorodom és félek az együttléttől addig nincs is miért (szerintem) együtt legyetek. Idővel nem fogsz undorodni, de most még éretlen vagy. Nem kell aggódni, bár a mai világban divat hogy csak az oviban kapj szűz lányt, attól függetlenül nem lesz gáz ha még szűz maradsz, nem fekjszel le a barátoddal. Szeresd tovább és ha ez így neki nem jó, akkor hadd menjen, akkor nem is szeret igazán, akkor pedig nincs miért együtt legyetek. Fiatal vagy, élvezd ki fiatalságod, ne kapkodj el semmit.

És majd idővel megbarátkozol a pénisszel, ne aggódj.

2009. febr. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért berzenkedik a pénisztől, mert még éretlen a szexhez, nem azért mert leszbi.

a kérdzőnek: ne aggódj, ez változni fog. ha majd lélekben felkészült leszel a szexre, akkor imádni fogod a barátod kukiját, nyugi:)

2009. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Hogy lehet egy testrésztől félni?? Mondjuk ha egy bokszoló öklétől félsz azt megértem...
2009. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Az utolsó válaszolónak se volt még soha életében pszichológiakönyv...
2009. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
*a kezében
2009. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele a szitut, és kérd meg, hogy "mutassa be neked". Majd meglátod, hogy nem olyan harapós az. Pettingeljetek, fogdosd meg neki (persze óvatosan), ismerkedj vele. Aztán majd szépen lassan rájössz, hogy mi is a jó benne(d).
2009. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
konkrétan mit takar h undorodsz a pénisztől? méret, vastagság, illat? :)
2009. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!