Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy félek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy félek egy kicsit az első szexuális együttléttől? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel már lassan 3 hónapja vagyunk együtt, de szexuálisan még nem voltunk együtt és ő is és én is nagyon szeretnénk... de kicsit félek tőle.. Szerintetek ez normális?
2011. júl. 4. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy mégsem szeretnéd annyira. csak akkor tedd meg, ha teljesen úgy érzed, hogy készen állsz, és akarod...16 évesen még ráérsz elveszteni. én se veszítettem még el pedig 18/F vagyok.
2011. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szűz vagy még? Mert ha igen akkor normális hogy félsz de az is lehet hogy még nem állsz készen rá. Végülis majdnem 3 hónap nem olyan hosszú idő,én a barátommal 2x3 hónapig voltam együtt mire megtörtént a dolog...

(Ha nem vagy szűz csak ezzel a barátoddal ez az első szexuális együttléted akkor meg ne félsz,nem lesz semmi baj!)

18/L

2011. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) hasznosak voltak a válaszok. :D
2011. júl. 4. 13:39
 4/6 anonim válasza:
Ha ez első teljesen,akkor tényleg egyértelmű hogy félsz!!! Mindenki félt először talán...
2011. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is 16 vagyok, imádom barátom, de kicsit félek... De állítólag nem kell, hogy fájjon:) próbáljunk meg nem félni, ott helyzetben úgyis csak rá fogunk gondolni, nem a félelemre, innentől meg előre parázni... Minek?:)
2011. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdjétek csak pettingeléssel. A te korodban voltam én is, mikor felizzottak bennünk a hormonok és szerettük volna, de én családomban nagy volt a szigor, és szüleim haragjától jobban féltem, mint magától az aktustól...:D Párom pedig nem akarta elsietni - és megsúgom, pettingben az a jó, hogy csendben is lehet csinálni, ha mondjuk hárman-négyen alszotok egy szobában ;D

Sőt, ha ilyen lassan kezditek és adjisten türelmesen kibírjátok így még azt a pár évet 18-ig, akkor, nem viccelek, oooooltárian mennyei lesz az első szex... :) meg za utána következő sok is....:D

2011. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!