Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagyon gáz lenne,...

Szerintetek nagyon gáz lenne, ha prostival veszteném el a szüzességemet?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és igazából már lett volna lehetőségem összejönni lányokkal, csak nagyon válogatós vagyok. Azt szeretném, hogy az első egy nagyon szép lánnyal történjen, ami nehéz, mert én magam nem vagyok egy nőideál. Szerintetek megéri prostival csinálni, csak azért, hogy ne legyek szűz (egyre több gúnyolódás ér emiatt), vagy várjak tovább az "igazira"?
2011. jan. 17. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja, gáz lenne, de azzal d*gsz, akivel csak akarsz. Csak aztán később ne gyere vissza ide sírni, hogy megbántad.
2011. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nielindi ***** válasza:

ha tényleg akkorák az igényeid, miért egy kankós kurv@val akarod elveszteni a szüzességed??

miben változna az életed, ha jo pénzért megdugnál egy csajt pár perc alatt?! csak azért, h ne legyél szüz?! attol még dugni nem fogsz tudni. és amikor majd jön az a lány, akit szeretsz, ő is téged, megtörténne a nagy dolog, bánhatod, h egy prostival kezdted. ha meg kiderül, tuti nem örül majd a csajod.

2011. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D Amúgy nem szoktam sírni olyan dolgok miatt, amit saját magamnak köszönhetek, csak a tőlem független dolgok miatt, de azokért is ritkán :D
2011. jan. 17. 14:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy útszélivel elveszteni sokkal gázabb, mint szűznek lenni. Majd ha lesz barátnőd, és szóba kerül, hogy hogyan vesztetted el, és te azt mondod, hogy hát, egy prostival, akkor mit fog szólni?
2011. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lányok se gigolóval veszítik el
2011. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A lányoknak viszonylag könnyebb fiút találniuk erre a célra, mint vice versa :D
2011. jan. 17. 15:08
 7/9 anonim ***** válasza:
így van, de ettől jobb úgy elveszítened?
2011. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem. Ezért is tettem föl a kérdést.
2011. jan. 17. 15:24
 9/9 anonim válasza:
Szeritem ha nagyon el akarod veszíteni a szüzességed, nem kell hozzá k.rva, bármelyik buliban találhatsz vagy 10 lányt aki bárkivel lefekszik...Egyébként meg értelmetlenek találom, előbb-utóbb úgyis találsz valakit, és hidd el, ha valaki beléd szeret, nem az lesz neki a mérvadó, hogy szűz vagy-e vagy sem..
2011. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!