Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor van az az időszak...

Mikor van az az időszak amikor a barátnőmmel csinálhatjuk gumi nélkül is és 100%, hogy nem lesz terhes?

Figyelt kérdés

Nem akarok korai gyermekáldásban részesülni, de szeretném, ha mind2en élveznénk a szexet.

Mikor tutibiztos, hogy nem lesz gyerek?


16/F


2011. jan. 17. 22:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Soha nem biztos. Mindig védekezzetek.
2011. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 ess16v válasza:
soha nem 100%!
2011. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

a méh ki operálása után :D a halál beállta után valamint ha valójába nem csaj :) jah és persze hónap végén ... de itt rohadjak meg ha akkor pont arra vágyik :D


19F

2011. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

De azt hallottam a menstruációja előtt és után 3-4-5 nappal lehet, mert akkor még nincs peteérése.

Sajnos ez azért nem szerencsés, mert még nem állt be neki rendesen.

2011. jan. 17. 22:02
 5/19 anonim ***** válasza:

Mikor van az az időszak amikor a barátnőmmel csinálhatjuk gumi nélkül is és 100%, hogy nem lesz terhes?


Ezt hívják REM fázisnak. Asszem. Más időszak nincs, ahol 100%, még gumival, tablettával, spirállal meg minden mással együtt ami csak felfér _sem_!

2011. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

hülyegyerek! menstruáció előtt 3-4 nappal nincs peteérése? ja igen, az egy órával a vérzés kezdete előtt kezd el érni, gyorsan megérik, majd hopsz, ki is ugrik..


akkor sem tutibiztos, ha gyógyszert szed. most szokj bele az óvszerbe, hidd el, jobb abban a szex mint óvszer nélkül a semmi.

2011. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ha REM fázisban vagy-> alszol :D és attól még teherbe eshet sztem h szunyál :D


19F

2011. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Még gumival, gyógyszerrel, vagy bármi, ezeknél kevésbé biztonságos megoldással sem 100%. Nincs olyan, hogy 100%, hogy nem lesz terhes, de ha nem akartok még gyermekáldást, akkor gumival védekeztek, mert a gyógyszerhez még túl fiatal, más módszer pedig sokkal kevésbé megbízható. "...szeretném, ha mind2en élveznénk a szexet." Ne haragudj, de gumival is ugyanolyan élvezetes. Nekem is megpróbálta ezt beadni a barátom (mivel Ő életében kb 5ször csinálta gumival, utána gyógyszert szedett a barátnője, én is mindig azt szedtem, csak volt, hogy kellett kiegészítésnek gumi), mondta, hogy azzal nem élvezi, úgyhogy mondtam, hogy akkor ne is legyen szex- 5 napig bírta, utána nekem esett, és gyorsabban elélvezett gumival, mint nélküle. Úgyhogy nincs olyan, hogy gumival nem élvezed, max ezt mondod, hogy anélkül csinálhasd, hogy aztán a barátnőd mehessen esemény utáni tablettáért, ami pláne ártalmas neki, ha még nem állt be a ciklusa... Szerintem ennyi idősen/ ilyen felfogással/ ilyen kérdéssel még nem vagy érett a szexre. 20/L
2011. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

elvileg a menstruáció után pár napig még nincs peteérés, ahogy te is mondtad, de figyelembe kell venni, hogy a sperma sex után 48 óráig életképes, valamint hogy a peteérés ->nagyon<- el tud tolódni (stressz, stb miatt... ha meg ahogy írod hogy még nem állt be a menszesz akkor meg főleg). Szóval inkább nem érdemes vele kísérletezni, főleg ilyen fiatalon.


// használjatok pesszáriumot ha nem akartok óvszert//

2011. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
ha vársz kb 100 évet, akkor már tuti nem lesz terhes :)
2011. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!