Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor óvszerrel csináltuk...

Amikor óvszerrel csináltuk nem sikerült elmennem, de 1 hete fogamzásgátlót szedek. Lehet hogy gumi nélkül könnyebben elmegyek? Van különbség az óvszerben és az óvszer nélküli szeretkezésben?

Figyelt kérdés
Fiúk is ír írhatnak, h a párjuknak milyen volt, de elsősorban lányok válaszát várnám :) köszönöm!
2011. aug. 22. 08:59
 1/10 anonim válasza:
46%
reklám:
2011. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
? na légyszi. ez tényleg elég fontos kérdés számomra.
2011. aug. 22. 09:21
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
A pasi a béna, nem az óvszer tehet róla.
2011. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Az én és a párom esetében ..mindenképpen van.Óvszer nélkül sokkal jobban érzed a párod sokkal izgatóbb és sokkal jobb érzés.Hát óvszerrel is jó,de fel sem érhet a gumi nélküli szeretkezéshez.
2011. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kuktaberci ***** válasza:
51%
ma 09:57 +1
2011. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
70%
Nekem tök mindegy,azzal vagy anélkül.Ugyis elmegyek.A sarki boltba disznósajtot venni.
2013. jan. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bendebende válasza:
88%
Óvszer nélkül sokkal jobb! Fiú vagyok és nekem sokkal jobb érzés "telibe érezni a dolgot" a barátnőm szerint sokkal izgatóbb vagyok óvszer nélkül.
2013. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
36%

Első kérdésedre a válasz: Megpróbálhatod, de tönkre fog menni a felni az autódon


Másodikra: Igen van különbség. Előbbinél nagy eséllyel nem lesz gyereked, utóbbinál igen.

2018. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hyper89 válasza:
0%

Én sztm sexhez ha nem akartok gyereket meg akarmilyen úgymond betegséget is elkaphattok ... igaz ha nem össze vissza dugsz mert úgy esélyesebb hanem csak a paroddal ... úgyis lehet hugybmiatt akármi miatt esetleg gomba akármi ...

HASZNÁLJON ÓVSZERT !!!! Nem is kell elmennie benne !!!!! Ez is ostobasag ... majd leveszi és nem sexualis úton hanem petting úton majd elmegy ... ennyi ..

Így biztonságos is sokkal , soknál hallom jól van az bele durranok a gumiba ... hat sztm meg nem kene de ha valaki szereti a határokat feszegetni akkor csinálja

2020. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
xd
2022. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!