Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy gondom. Amiért olyan...

Van egy gondom. Amiért olyan szinten szégyellem magam, hogy úgy érzem elrontottam ezzel életem egy részét. Legtöbb lánynak nagyon fontos, hogy kivel és hogyan veszitse el a szüzességét. Én már nem tudok mit gondolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy 13-14 éves koromban kezdtem el érdeklődni nagyon a sex után, de nem úgy, hogy bárkivel elmentem volna. Ugyanis 15 évesen smároltam először és még azt sem tudtam rendesen elképzelni hogy megy rendesen, nemhogy a sexet. A lényeg az egészben, hogy elkezdtem magamhoz nyúlni és egyre többször, majd mindig másképp, de mindig csak simogatás, külső ingerlés volt. Amikor már mindenre ráuntam akkor hosszabb tárgyakkal próbáltam elérni azt, hogy elképzeljem, hogy egy pasival sexelek. Az úgynézett ki, hogy a párnámra feküdtem, a bizonyos tárgyat a bugyimba raktam és "sexeltem" magamban. A gond akkor volt, amikor a tárgy felcsuszott. Rettenetesen megijedtem, természetesen elszakitotta a hártyámat, tehát véreztem. Kegyetlen hülye voltam, nem is tudom hogy tehettem ilyeneket, de valami pszichés gondjaim lehettek ill. vannak.

Ma már 19 éves vagyok. Nem feküdtem még le senkivel. Egyrészt gáznak tartom mert már elég sok pasival voltam, többször le is feküdhettem volna valakivel, de én csak azért nem tettem mert főleg egyéjszakás kalandok voltak, nem adtam be a derekam könnyen amúgy sem.

Tavalyelőtt de főleg tavaly kezdtem igazán komolyan belegondolni mit is műveltem én 5-6 évvel ezelőtt. Nagy szégyenem, hogy nem vagyok szűz, de nem is voltam més pasival :S... Ami a leggázabb, hogy természetesen ezt senkinek nem hoznám a tudtára, hogy mekkora hülyeséget csináltam, de hogy hazudhatnék egy pasinak akivel járok. Mondjam, hogy nem vagyok már szűz de tapasztalataim nincsenek, aztán ha belekérdez akkor meg nem akarok róla beszélni és már úgy érzni nem bizom benne??? Vagy mondjam, hogy szűz vagyok, de aztán észreveszi, hogy nem és akkor meg???... Szánalmas egy nőnek érzem magam emiatt... Rengetegen szeretnek, tisztelnek, mint pasik is és a barátnőim is. De mi lenne, ha ezt megtudnák? Én nem tudom, de ha elmondanám ezt valakinek akkor ott halnék meg. Nagyon rosszul érzem magam miatta.


Tehát véleményeket szeretnék kérni arról, hogy mit tehetnék, hogy kicsit könnyebben kezeljem ezt, ill. mit mondjak a pasiknak ill. a pasinak akivel majd talán egyszer lefekszem??Meg úgy általában egy véleményt is a leirtakrol, vagy segitséget...

Szidásokat nem kérek, eleget szidom magam emiatt :):S

köszi.


19/l


2011. jan. 18. 01:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit túl tragikusan nézed a dolgot. Nem te vagy az első olyan nő, aki tini korában, masztizás közben vesztette el.


Ez gyakorlatilag még előnyt is jelent, aminek örülnöd kellene! Megspórolod a partneredet egy nagyon kínos, kényes dologtól, ami a szűzhártya átszakítása, de még mindig szűz vagy, olyan értelemben, hogy még nem voltál mással.


Én szerintem itt nincs semmi probléma! Fel a fejjel!


25/F

2011. jan. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt majd,hogy a túlzott sportolás miatt szakadt át,vagy ilyesmi:)
2011. jan. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
Szerintem ez nem a világ vége. Legalábbis ha az én barátnőm elmesélne egy ilyet, nem akadnék ki. Valószínű, hogy meglepődnék, de ennyi. Nyugodtan mondd el a jövőbeli párodnak. Ha szeret, nem fogja érdekelni. Ha pedig emiatt kiakad és szakít veled, jobb is, hogy úgy alakult. Legalább az elején megtudtad, hogy egy bunkóval állsz szemben.
2011. jan. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszi :) ez most jól esett. Úgy értem még soha senkinek nem mondtam el. Még igy sem mertem, de már elegem lett abból, hogy évek óta ezen görcsölök. Most egy kicsit megkönnyebbültem, de még idő kell a teljes elfogadáshoz.


És külön örülök, hogy ezt egy érettebb fiú irta. :)

2011. jan. 18. 01:46
 5/28 anonim ***** válasza:
A "megspórolod" az "megkíméled" akart lenni, bocs, többnyelvű gondolkozás megárt, rohadt vizsgaidőszak elveszi az ember eszét! (ersparen)
2011. jan. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

második:


erre én is gondoltam még 3 éve, de azóta meggondoltam magam. Azért kifogásokat azért nem akarok kitalálni, hogy nekem "jobb" legyen. Mert nem lesz, ugyanis ezzel már hazudnék.


harmadik:


ennek örülök. Viszont attól is rettegek, ha elmondom az illetőnek és tényleg egy kretén és otthagy emiatt akkor röhögve szalad mindenkihez, és elmondja. Aztán én meg az utcára sem mernék kilépni, ha ezt mindenki megtudná. De, azért még szerencse, hogy jó emberismerő vagyok. Eddig a jó sok pasiból egynek sikerült átvernie, de azóta ő is bánja.


köszi mégegyszer mindenkinek.

2011. jan. 18. 01:49
 7/28 A kérdező kommentje:

Asagrim, nem gond. Megértettem :)

A vizsgákhoz pedig sok sikert :)

2011. jan. 18. 01:51
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, sok sikert neked is! :)

Remélem a párod is úgy fogja a helyzetedet értékelni, ahogy én! :)


A kibeszélésről meg sajnos azt kell hogy mondjam, hogy az exek titkainak a kibeszélése mindenképpen megtörténik, a normálisabbik fele a pasiknak vagy nem mond nevet, vagy egyáltalán semmit, amivel téged be lehetne azonosítani, csak magát az eseményt, hogy kikérje egy haverja véleményét.


Ezért én is nehezen árulok el titkokat egy kapcsolatban elsőre, nehogy aztán rövidesen nevetség tárgyává váljak, ha esetleg rövid ideig tart a dolog, mert úgy vettem észre hogy ez alól a nők egy része sem kivétel!

2011. jan. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
100%

Ne érezd magad egyedül. Két barátnőm is volt, akiknek ugyanezen módon sikerült elintézni a nehezebbjét.

Szerencsés lesz az első barátod. Csak a kellemes oldal jut neki.

2011. jan. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
Tudod hány lány szakítja át magának pl. vibrátorral? Hát elég sok. Ráadásul megkíméled magad a későbbi fájdalmaktól, kellemetlenségektől. Nyugodtan mondd el a barátodnak, hogy maszti közben "eltávolítottad", nem fog haragudni :)
2011. jan. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!