Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mennyi időt bir...

Szerintetek mennyi időt bir ki egy lány sex nélkül ha pld. Ma vesztette el a szűzességét?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lányról van szó.
2011. okt. 18. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
akkármennyit.....
2011. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
sokat :D
2011. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
éveket
2011. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
3 órát és 4 percet,
2011. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem balkukiskodtál az elsőnél és jó élményként élte meg akkor egyre jobban kívánja. Már ha van kivel szexeljen. Minél többet gyakorolja, annál jobban megy, jobban élvezi. Szóval öngerjesztő folyamat. Ha a barátnőd és nem egy utolsó kurv@ akkor nem kell attól tartanod, hogy amíg töriórán vagy megdugják páran a folyosóról. :D

26F

2011. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Élelem nélkül kb egy héti

Víz nélkül kb 24 óráig

Levegő nélkül kb 5 percig

Szex nélkül akár örökké kibírja. A kérdésed helyesen úgy hangzik, hogy mikor kezdi hiányolni. Ez attól függ, mekkora a libidója, van e aki felkelti a vágyat benne, illetve nagyon fontos, hogy az első jó volt e neki. Ha az nagyon rossz élmény, akkor nehéz lesz vele újból megszerettetni.

2011. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

figyelj..ez elég hülye kérdés szerintem, és észre is vetted a válaszok alapján..hülye kérdésre hülye válasz..ezt lehet erre mondani...

am meg én most arra gondoltam hogy ne szexeljetek(már ha veled vesztette el, ha meg nem veled, akkor holnap húzd meg) addig amíg oda nem megy a házadhoz meztelenül, vagy szakadt ruhákban, és azt nem mondja hogy: Kúrj@'l meg!!

na, addig birta ki....-.- mondtam hülye kérdésre hülye válasz...

2011. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagy inkább így helyes hülye kérdésre csak hülye válasziró ír választ!
2011. okt. 18. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Na!

Hát, annyit nem bír ki!

Még a felét se.

2011. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam amikor elvesztettem a szüzességemet. utána pár perccel mondtam a barátomnak, hogy holnap amikor jön át hozzánk hozzon óvszert :D fél napig bírtam, pedig fájt...:D
2012. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!