Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elég bevállalósak vagyunk és...

Elég bevállalósak vagyunk és már egy hónapja járunk. Rossz ötlet lenne, ha megkérdezném tőle, hogy lenne kedve az első együttléthez? Én 14 a barátnőm 15 éves.

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem még várhatna.

1. Nem is vagytok valami idősek

2. 1 hónap az egyáltalán nem sok

3. Nem kell az ilyent kérdezni, majd alakul magától

2009. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek az előttem szólóval. Az ilyesmit nem megkérdezni kell, ha úgy alakul úgy is hozza a sors. :) Természetes hogy benned van a kíváncsiság, de vigyázz még a szüzességedre :)
2009. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
sztem nem egy hónapot, hanem egy évet kellene várni ezzel...fiatalok vagytok még nagyon, azt sem tudjátok, mi fán terem egy kapcsolat... előbb ismerjétek meg egymás lelkét, majd ha már a legkisebb szemrebbenésből is tudod, mit gondol a másik,és megbeszélés nélkül is tudni fogjátok, hogy mindketten felkészültetek, akkor lesztek érettek az elsőre....de semmiképp sem egy hónap után, és 14-15 évesen
2009. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

Szia,

Ha úgy jön ki a lépés, és szeretnétek lefeküdni egymással akkor tegyétek, persze óvszer, kellő figyelem... ilyenek.

Semmiképpen se erőltesd, ha akar enged. (szerintem sem nem sok sem nem kevés az egy hónap, bár picit fiatalok vagytok, de ha tudod mit kell tenned, hogyan és esetleges mellékhatásokkal is tisztában vagytok, akkor türelmesen összejön) amúgy miért kell megkérdezni tőlünk, nem mi vagyunk a helyetekben...

2009. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
81%
én a ti helyetekben még várnék ezzel.. én is csak azt tudom írni mint az előttem lévők h ehhez még nem vagytok annyira érettek h 1 hónap után egyből belevágjatok...legyetek türelemmel ismerjétek meg jobban egymást és ha már télleg ismeritek a másiknak az összes porcikáját és érzéseit akkor sokkal jobb lesz az első együttlét!!!
2009. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ok köszi a kommenteket...:D és a petting?
2009. febr. 2. 17:36
 7/14 anonim válasza:
65%
Abba szerintem senkinek nincs beleszólása, hogy mikor akarod elveszíteni, de az 1 hónapot azért énis kevésnek találom. Mindenesetre abból nem lenne baj, ha te vetnéd fel elsőnek az ötletet.
2009. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Hogy érted azt,hogy bevállalósak vagytok?Milyen téren?
2009. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
hát...pettingelni lehet lightosan is meg úgy is hogy az már majdnem szex...szerintem maradjatok a pici, lágy csókoknál nyakra, fültőre, vállra, stb. esetleg egy kis ruhán keresztüli tapizás... lassítsatok...hova rohantok? :)
2009. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Hogy gondolod ezt???? 14 évesen?????

Jah és akk 18 évesen meg jön a gyerek 20 évesen az eljegyzés...stb várjatok még 1-2 évet!!!!

2009. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!