Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtünk-szakítottunk-lefek...

Lefeküdtünk-szakítottunk-lefeküdtem mással-újra járni akar?

Figyelt kérdés

szóval járok már 1 éve egy sráccal. 1 hónapja lefeküdtem vele. 2 nappal később szakított velem mert ő "tapasztaltabb lányokkal szeretne járni". Másnap lefeküdtem "bosszúból" a volt barátom haverjával. Megbántam, de a volt barátom 1 hete újra járni akar velem, és bocsánatot kért, meg minden.Csak félek, hogy később a fejemhez fogja vágni a dolgot..

L/17


2011. jan. 19. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem engedném vissza, mi az, hogy "tapasztaltabb lányt keres"? Magyarul nem voltál elég jó az ágyban? Az ilyen szarjon sünt.
2011. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát ja kb arra célzott.. :/

de én szerettem őt és most tökre feldobódtam hogy mégis velem akar lenni

2011. jan. 19. 16:50
 3/11 anonim válasza:
100%

Háát, csak tipp, de ha legjobb haverok, akkor nem lehet, hogy megbeszélték? A legjobb haverja mit gondol arról, hogy lefeküdtetek? Vagy nem beszéltetek?

Arra gondolok, hogy talán a haverjának tetszett a dolog, megbeszélték a srácok, és a volt barátod most azon gondolkozik, hogy lehet, hogy meg kéne veled próbálni újra...

de csak tipp, nem biztos...

ha valahogy így fest a helyzet, akkor felejtsd el mind a kettőt! Keress valakit, aki megbecsül téged.

2011. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok. Mondd meg neki, hogy várja ki, míg végig megy rajtad a kistarcsai focicsapat a kispaddal együtt, és utána már szívesen az övé leszel.

Nem vagy ép, te lány!

2011. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól leszel tapasztalt, hogy ha minél több sráccal lefekszel. Nem tudom hol él a barátod... Te meg szerintem nem vagy normális, ha visszamész egy ilyen emberhez.
2011. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Feldobódtál? Mondd csak, ha pofon vág akkor még fizetsz is neki? Vagy nem értelek. Szereted, ha megaláz valaki? Máshogy kérdem. Az olyanokat szereted, akik megaláznak? Hát ha mazochista vagy, vagy nincs büszkeséged akkor oké, nyugodtan örülj neki és menj vissza hozzá.
2011. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem teketóriáztál...

a második már nem kritizált? neked melyikkel volt jobb? ha a másodikkal, akkor az első fejéhez vághatod, ha ugrál...

2011. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
20%

Nem szaroztál sokat, igazi belevaló, bővérű-bőnyálú, f@szszopó, büdös-ótvaros k@rva vagy.

Szívesen máskor is!

2011. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úristen! Te nem vagy normális! Na de a volt barátod se....-.-
2011. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Basszus, mennyi tiniribi van mostanság...el se hiszem...
2013. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!