Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ezzel kibirom...

Szerintetek ezzel kibirom elégíteni a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Most 15évesek vagyunk mind ketten és már 13 éves korunk óta járunk. Kb 1 hónapja pettingelünk. És már feljött szóra a szex. De félek h a 12centimmel nem tudom kielégíteni. Szerintetek?:$ Ja és hol tudnánk rá méretben megfelelő óvszert venni? lécci ne röhögjetek ki. és komoly válaszokat szeretnék kapni.
2011. jan. 21. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Akárhol tudsz venni, ahol kapni, illetve kibírod.
2011. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat ! :)
2011. jan. 21. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, van esélyed. Am ha petting már volt, akkor nagy meglepetés már nem fogja érni a méreteddel kapcsolatban, szal tudja h mire számítson. Ettől akkor már nem kell félned. a 12 cm pedig elfogadható méret. Tény h nem vmi hatalmas, de nézd a jó oldalát, kevésbé lesz fájdalmas a bnőd számára ez a méret mint egy 20centis dorong. Talán ez is számít vmit. Ja és előtte kielégítheted kézzel vagy szájjal is, akkor már semmiképp nem fogja bánni azt ha az aktus során nem is megy el. Vagyis az előtte való kielégítést ajánlanám is, mert ha kellően felizgul némileg könnyebb lesz neki is az első alkalom.

Ami a gumit illeti. A méreted alapján arra következtetnék h ha hosszra ennyi, átmérőre sem lehet igazán komoly, vagyis gondolom nem túl vastag. Ezt figyelembe véve. Ami gyárilag (minden extra méretezés nélkül) a legnagyobb átmérőre van, azok a durex termékei. Ha minden igaz 56mm-es. Ezután jön a lifestyles, rako 54mm-rel majd végül a lidl-ben kapható óvszerek (talán maskulin vagymi) 52mm-rel. Hosszra nemtom melyik milyen méretre van, de gondolom hosszra mind nagy lesz, de az nem is olyan lényeges. A szélesség sokkal fontosabb. Szal a lényeg, én az utóbbi óvszert ajánlanám neked a méretei miatt. Na meg azért is mert olcsó. :D Ideálisnak tartom kezdéshez, feltételezhetően nem túl vékony ezért strapabíró lehet, meg egész nagy csomagot (talán 10db-os) adnak olyasmi áron amennyiért a márkásabbakból 3-at kapsz. És hát az ember eleinte hajlamos túlzásokba esni ha már belekezd. :D Ez a csomag kitarthat 1 éjjelnél tovább. Bár nemtom milyen minőségűek, sosem használtam (rám sem jönne XD). Én mindig durex-et használtam, azért is mert azt megbízható márkának tartom, és azért is mert kissé az is szoros nekem. :/ Lifestyles-t használtam még ezen kívül, de az nekem elég komoly fájdalmat kozott, és szakadt is már ki nálam. Asszem mindent leírtam amivel most tudtam segíteni. Kellemes első alkalmat kívánok! ;)


"életművész"

2011. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 biohazardxxx ***** válasza:
Bőven menni fog a dolog...:) már 12 cm is fájhat a lánynak... kérdés hogy használod...:) ha pajkosan akkor semmi gond nem lesz:)
2011. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen.
2011. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!