Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűz barátnőmet kiszeretném...

A szűz barátnőmet kiszeretném elégiteni, de úgy hogy nagyon jó legyen neki, hogy tegyem? (többi lenn) Lányok írjanak! fiuk is irhatnak de legjobb a lány lenne. kort és nem-et is kérek.

Figyelt kérdés
16F vagyok én se voltam még sok lánnyal (3al) de van egy 15 éves csajom és szűz. kiszeretném elégiteni és el is akarom venni a szüzességét( megvan beszélve fel van készülve rá, akarja is).Nos olyannyira kiakarom elégíteni,hogy sose felejtse el meg én szeretem ha egy lány nagyon élvezi mikor vele vagyok, akármit megtennék amit szeretne..segítsetek mi lenne a legjobb egy lánynak
2010. dec. 7. 15:41
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ui.: milyen pózban meg ilyenek..:D
2010. dec. 7. 15:43
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, kezdd el úgy hívni, hogy a "barátnőm" a csajom helyett, ezzel már félig ki is elégítetted.


Aztán meg, csókold ahol éred. A száját, sokat, hosszan, szenvedélyesen, a nyakát, a melleit, az oldalát, a hasát, a combját, akár végig a lábát, hogy csak úgy tocsogjon, majd szépen kezdd el simogatni a csiklóját, miközben ha tudod, csókolgasd még ahol éred.


Ha gyengéd leszel és figyelmes, és hagysz időt mindenre, akkor biztos emlékezetes lesz neki.


És VÉDEKEZZETEK!!!

2010. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az előző 3 lánnyal mit csináltál?Nekik nem volt jó veled?
2010. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

oks kösz, de még várnék megjegyzéseket..hát még egyszersem védekeztem..xd

de az nemgáz mikor bemegyek egy boldba és kérdek egy csomag ovszert?? vagy ha pl: a Tescoba ott nállunk a kassza elött vannak és ott válogatok legalább 100 ember elött ..ez eléggé fura és röstelném magam, hogy ott válogatok..stb..:D

2010. dec. 7. 15:49
 5/21 A kérdező kommentje:
de jó volt nekik is csak ők nem szüzek voltak már. és én ennek a lánynak olyat akarok hogy emlékezetes legyen.
2010. dec. 7. 15:51
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Ha cikinek érzed, hogy ott válogatsz, még nem vagy elég érett a szexre!!


Amúgy tényleg az a legfontosabb, hogy ne siesd el a dolgot, csak akkor hatolj be, ha már nem bírja tovább és ő kéri, vagy ha nem kéri, akkor már annyira elszállt, hogy biztos, hogy nem fáj neki.

2010. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
óvszerért elmehettek ketten a barátnőddel is, hiszen rá is ugyanúgy tartozik a dolog. :) vegyétek meg este, mikor nincs annyi ember. én csak annyit tennék hozzá az előttem szólókhoz, h nyald ki, szívogasd a csiklóját, és közben nem durván ujjazd. Én barátom ezt tette, mielőtt elvette volna a szüzességem. Jó, és emlékezetes volt. :D
2010. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért mer ez a lány szűz valószínű hogy Ő is úgy "működik" mint a többi csaj.

Nem védekezel? Ciki e óvszert venni?

Kisfiú vagy még a szexhez!

2010. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lesz ciki,amikor majd abortuszra kell menni és a szüleidnek elmondani,hogy nagyszülők lesznek ?:DDD

Inkább menjél óvszert venni,vagy ne szexelj.

2010. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%

Szerintem az a gáz, ha valaki 15 évesen a nőgyógyászhoz megy, hogy írjon tabit...

Miért lenne ciki óvszert venni?

2010. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!