Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15-17 éves lányok, akik...

15-17 éves lányok, akik mostanában veszítették el a szüzességüket! Ti hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés
Hol, mlyen pózban? Mivel védekeztetek? Elsőre ment, könnyedén, vagy csak többszöri próbálkozás után?
2011. jan. 22. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Hát én előtte 1-2 banánt feldugtam...így már nem féltem attól h fájni fog és tessék k.urvajóóvolt az első...:D (L) azóta imádok b.aszni
2011. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

misszionáriusban :D nem is egy éjszaka volt, hanem kettő. először nemsikerült, annyira fájt (pedig nedves voltam), hogy inkább abbahagytuk, és aludtunk egyet, másnap újra megpróbáltuk, akkor már sokkal jobb volt, ő volt rajtam, óvatos volt, és akkor már nem is fájt annyira, mint előzőleg. kotont használtunk egyértelműen.

16/L

2011. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

mi is misszinoráiusban. Nem feltétlenül ez a legjobb mindenkinek... Meg hogy fáj-e vagy nem.. Nekünk elsőre ment:) Barátoméknál az ágyán:D És óvszerrel:)(durex:extra safe) De ha még ilyen kérdések vannak benned,lehet nemvagy rá eléggé felkészülve.De hajrá:) sok szerencsét

16/L

2011. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátom szobájában voltunk, misszionárius pózban, óvszerrel védekeztünk és elsőre nem is ment be, de mondtam, hogy próbálkozzunk még, és bár fájt, de végül megtörtént. Pár könnycsepp is kicsurrant, de a barátom figyelt rám.:)
2011. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%

Ht hogyan?? Rendesen xd!!

De most komolyan!!Misszionárius pózban vagy mi az; védekezéssel és elsőre kicsit fájt de belejöttünk!!:)Csak lassan kell!!

2011. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem fájt neki és csak egy kicsit vérzett.. oylannyira élvezte hogy el is ment hüvelyi úton 1. alkalomkor;DDD azóta 2-3szor mindig
2011. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hello. Én most hétvégén vesztettem el, és lovaglópózban. Persze előtte jól benedvesített, és én is csöppet sikamlósabbá tettem a péniszét. Azért abban a pózban mert úgy én irányítottam hogy mikor eleég vagy hagyja abba mert fáj...
2011. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én két hónapja jártam a barátommal misszinoráiusban pózban, gumival védekeztünk elsőre ment mert elég rendesen kinyalt és fel voltam izgulva így nedves voltam nem fájt csak egy kicsit véreztem!
2011. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Misszionárius pózban

gumival védekeztünk (durex classic)

és szegénykém nagyon megijedt, mert benyögtem egy ilyet: vedd ki b+ ez nagyon fááááj :O

aztán utána pár perccel újra próbálkoztunk, akkor is fájt egy kicsit, de már a végére egészen belejöttünk

nem tartott sokáig, mert mind2-en szüzek voltunk, és ő hamar elment, meg fáradtak voltunk :D

2011. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!