Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek sem ciki, hogy...

Szerintetek sem ciki, hogy 14-15 éves korban már elveszítik sokan a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Szerintem ha át gondolva teszik ezt, azzal akivel járnak, akkor nem baj :)
2011. júl. 2. 21:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
90%
szerintem senkinek semmi köze hozzá
2011. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét. :)
2011. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán nem ciki, hanem (sajnos) már ez a divat. Nem, nincs közünk hozzá, de akkor mért kürtölik világgá? Sokan csak azért teszik, mert kíváncsiak, hajtja őket az, hogy sokan már elveszítik ilyen korban. 11-14 éves korban érnek meg testileg, erre sokan már rögtön bújnak is az ágyba, aztán jön a sok csalódás avval a pasival, hiába szeretik egymást, és vissza fogják sírni, hogy megtették. Arról nem is beszélve, hogy ilyenkor felelőtlenebbek, és gond is lehet belőle, mehet abortuszra. Mért nem lehet ezzel várni 1-2 évet a 14 éves "érett" gyerekeknek???
2011. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem se baj,én azokat nem birom,akik 12 évesen vesztik el,de úgy hogy még egyéjszakás kalandok,meg minden,úgy néz ki 12-13 évesen mint egy kva és még csodálkozik ha majd 14 évesen terhes lesz.

van egy ilyen osztálytársam

2011. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak elég nagy baj, hogy manapság ez a "menő". Én nem helyeslem, szerintem egy 14 éves gyerek még nem érett meg egy szexuális kapcsolatra. 20/L
2011. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ciki, ha utána kiáll minden ,,menő" osztálytárs elé, és elmeséli mindenkinek milyen menő, én már elvesztettem. Ez nagyon is durva.
2011. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat. én 1 év után feküdtem le barátommal, 14 évesen. nem bántuk meg. a barátnőimnek is csak fél évre rá mondtam el. ő meg mai napig csak 1, az egyik legjobb barátjának mondta el. szóval nem menőzés volt :) használtunk óvszert, senki nem lett terhes XD
2011. júl. 2. 22:12
 8/12 anonim válasza:

Sajnos már nem az... pedig szerintem irtó gáz, hogy a 14 évesek ezzel dicsekednek.


18/L

2011. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz általános iskolában szexelni :O:O:O
2011. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én otthon csináltam nem a sulibanxDD
2011. júl. 2. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!