Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy ember (férfi és nő)...

Egy ember (férfi és nő) meddig bírja szűzen?

Figyelt kérdés

úgy értem az az idő mondjuk amikor a férfi megunja hogy még szűz és elmegy pl egy örömlányhoz?

itt olyan emberekre értem már bocs aki testileg és szellemileg egészséges.


2009. febr. 4. 22:15
 1/6 anonim válasza:
68%

Ez szerintem erősen genetika kérdése. Az én szexéhségem pl az átlagosnál sokkal nagyobb, ebből következőleg már 13 évesen a csajokat bámultam és recskáztam egész nap mint az állat, és vártam már végre arra a menyországba való érzésre mikor behatolhatok egy punciba. Aztán később valóra is vált az álmom...azóta rendszeres nemi életet élek és nemnagyon tudnék jobb dolgot felsoroni a két nem közti kapcsolatokat illetően. Nem tudtam, és nem is akartam volna szűz maradni.

Másfelől pedig telljesen lényegtelen, hogy kitől veszíted el.


Egy a fontos: mindketten élvezzétek az együttlétet maximálisan.

2009. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel mi 11 hónapja bírjuk, már ennyi időt töltöttünk együtt, én 17 éves vagyok, Ő pedig 16, és még nem látjuk időszerűnek a szexet, teljesen boldogok vagyunk enélkül is. Ettől függetlenül petting az van. Természetesen ha mindkettőnk úgy érzi, hogy itt az ideje, nem leszek semmi rossznak elrontója. Szóval embere válogatja ki meddig bírja, én amondója vagyok nem szabad sürgetni, és ha lehet, szerelemből történjen a dolog, állitólag az az igazi. :)
2009. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen veszítettem el a szüzességem egy 4 hónapja tartó kapcsolatban.
2009. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 voltam(párom is) másfél év után..de sok egyetemista barátnőm...21-22 még szűz...
2009. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó válaszoló amit írt az nagyon tetszik!!!!!!!!!

Én is akarok szűz főiskolai, egyetemi csajokat!

Ha lehet, az összeset!!!!!!!!!!!!!

:))))))


Szűz fiú (19)

2009. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 10 éves koromban volt komolyabb libidóm, (de béna ez a szó)19-20között voltam mikor elvesztettem egy több hónapos kapcsolat során.

28/L

2009. máj. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!