Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemrég vesztettem el a szüzess...

Nemrég vesztettem el a szüzességem. Az első alkalomnál kicsit fájt és véreztem. De a másodiknál is ugyanez volt a helyzet. Mitől volt ez? Nem merek nekivágni a harmadiknak mert félek hogy ugyanez lesz. Most akkor mért fájt és vérzett kétszer is?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Mielőtt teszel egy olyan dolgot ami már nem kislányoknak való akkor előtte olvasgass ezzel kapcsolatos dolgokat!Nagyon sok olyan emebr is tudja erre a választ aki még szűz!!!!Nőjj fel!!!!!!!!
2009. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes.Van akiknek könnyebben megy tehát nem vérzik nem fáj és van akinek még a második után is.Nem egy ilyen esetről halottam.A harmadiknál már szerintem "bejáratot dolog"lesz,és nem fog fájni.De az fontos hogy lazulj el,mert ha nagyon merev vagy és kissé ideges akkor tényleg tud fájni!!!
2009. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy a szűzhártya nem szakadt át első alkalommal. Harmadjára szerintem nem fog előfordulni. Eleinte nekem is fájt egy picit a behatolás, igaz nem véreztem soha, de kis fájdalom lesz az első 6-7 szeretkezésnél.


Ha a vérzés továbbra is fent áll, szerintem menj el nőgyógyászhoz

2009. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nefélj, minden eggyes szeretkezésnél jobb lesz.Nekem vérzett 3.szorra is de sokkal jobb volt.
2009. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó barátommal és párjával pont erről beszélgettünk, náluk majdnem fél évig volt fájdalom de minden együttlétnél jobb lett, mindenki egyedi, mindenkinek más, a vérzésre ugyanazt mondom mint előttem szóló, ha 1-2 alkalom múlva sem változik akkor nőgyógyász.
2009. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
figyelj, nekem az első 3 hónapban fájt a behatolás, és az első aktus után 5 napig véreztem. majd elmúlik. élvezd inkább a közelséget, meg az intimséget.
2009. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!