Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom, lehet terhes?

Első alkalom, lehet terhes?

Figyelt kérdés
tegnap először kerültünk közel a barátnőmmel egymáshoz. Szex nem volt de eljutottunk az ujjazásig nem volt ondó se a kezemen de előtte kb 5 órával elmentem és egy nagyon kicsi csepp került a kezemre, de még aznap mostam kezet, a barátnőm még mindig szűz, van eény rá hogy maradt életképes petesejt és terhes lesz?
2011. okt. 30. 18:45
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
* -eény + esély
2011. okt. 30. 18:47
 2/44 anonim ***** válasza:
Szerinted van?!?!?!
2011. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
nemtom tényleg basszus ideges vagyok :(
2011. okt. 30. 18:48
 4/44 anonim ***** válasza:
Esély mindenre van...de eddig csak egy emberről, Jézusrol tudjuk h nem volt sperma a fogantatásánál...szóval nem nagy esély van rá
2011. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Aki ennyire hülye annak nem kéne szexelnie. Először is petesejt elég érdekesen maradhatott a kezeden, a sperma elpusztul a levegőn 5 óra alatt, ráadásul még meg is mostad a kezed.

Chuck Norris spermája az egyetlen ami még ezek után is életképes és meg tud termékenyíteni egy nőt.

2011. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
ennyire buta te sem lehetsz...olvasd el a kérdésedet és gondolkodj..
2011. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim válasza:

Azt ugye tudod hogy a petesejt a nőben van?

Az ondóban meg hímivarsejt van? (És ezekből lesz a gyerek.)

2011. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Jolvan honna tudjam meddig élhet egy férfi spermium mégsem kérdezhetem a szülőket (neten meg rengeteg hülyeség van) csak mert barátnőm mindig hónap elején menstruál és az ugye csak most lesz és ideges voltam ha nem jön meg neki egybe eshet e...
2011. okt. 30. 18:52
 9/44 A kérdező kommentje:
meg nemtudom előváladékban mennyi sejt van de épp előtte töröltem meg a nemiszervem de azt is lemostam/letöröltem szóval kicsit ezért voltam zavarban ..
2011. okt. 30. 19:00
 10/44 anonim válasza:
NEM LESZ TERHES! basszus... :S :@
2011. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!