Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ettől mát nagyon perverz...

Ettől mát nagyon perverz vagyok? Elsősorban meleg férfiak véleményét várom.

Figyelt kérdés

a múltkor szeretkeztem a szerelmemmel, és éreztem amikor belé hatoltam, hogy hát nem volt tiszta, vagy hogy is mondjam ezt. viszont ettől nem lankadtam le, ő zavarba jött, én meg erre nagyon felizgultam, hogy zavarban van emiatt, és így folytattuk. ettől már nagyon perverznek számítok?


18F


2011. febr. 3. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Először is gondolom te meleg vagy. Nem gondolnám ettől, hogy perverz vagy, inkább kicsit gusztustalan, bár ha szereted a párod, akkor akár az sem.
2011. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Egy kiegyensúlyozott párkapcsolatban, amikor nagyon bennsőséges az együttlét, sok olyan történik, amit magad sem gondolnál magadról, és sokan felteszik ezt a kérdést maguknak nemi identitástól függetlenül. Szerintem több minden belefér, mint hinnéd. A perverzió nem itt kezdődik.

Hetero nő

2011. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincs semmi gond, mikor menstruál a csaj és kinyalják, vagy gombás, fehér sárga zöld piros kék barna folyása van akkor is van sok hetyó pár között szex.

Te nem magára a cuccra izgultál fel hanem arra hogy zavarban van, kicsit olyan mint első szex valakivel, újra felébresztette benned ezt az érzést.

2011. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok igaz, de a páromat szoktam vibrátorral dugni. Nálunk is előfordul, hogy nem tiszta de engem sem zavar, sőt sikosít a dolog:D
2011. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Utolsóval egyet értek.

Egyre sokasodó homokosok miatt hal ki majd az emberi faj. :'(

2011. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
77%

Utolsó 2, szerintem meg basszátok meg.. :)

Nem értem, miért nem lehet elfogadni a melegeket. Egyáltalán nem értitek ti ezt! Igaz én sem, mert nem vagyok leszbi(lány vagyok). Az érzéseit sajnos senki sem tudja kontrollálni. Erre már rájöhettetek volna, szerintem.. És nyugi, nem fog kihalni a világ.. Mert mindig is több hetero lesz mint meleg..

Amúgy nem vagy perverz, Kedves Kérdező!

2011. febr. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
67%
Az mi h meleg az egy faj?
2011. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a melegek egy külön faj, akkor miért is halnak ki az emberek?

A pingvinek között sok a homoszexuális egyed, ezért kihalnak a bálnák, no comment....

7 milliárd ember a földön.... éhezés...betegségek....nélkülözés.....no comment.

2011. febr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!