Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak errefelé meleg férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak errefelé meleg férfiak? Csaj vagyok, csak érdekel.

Figyelt kérdés

Tettem már fel ilyen kérdést, de csajok írtak...én viszont nagyon szeretnék beszélgetni egy meleg sráccal :)

úgyhogy ha hajlandó megismerkedni velem valaki, és tűri a kérdéseimet akkor várom a jelentkezéseket ^^

17/L


2011. márc. 10. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
De ugyen nem azért mert "trendi kiegészítő" ha van egy meleg legjobb haverod?
2011. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Neem, az előző kérdésemben is leírtam, hogy érdekel hogy hogyan látnak dolgokat, mennyire toleránsak vagy éppen nem toleránsak másokkal szemben, vagy hogy ők hogy érzik magukat a bőrükben ezzel a tudattal. Tudom hogy mindenki más, van aki elzárkózik, és van aki vállalja...erre vagyok kíváncsi hogy ki hogyan :)
2011. márc. 10. 22:00
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
ha ezt úgy gondolod hogy te majd biztos meggyőzöd arról hogy igazából ez neki csak egy átmeneti dolog és ráveszed arra hogy megszeressen téged , és minden szép és jó lesz és ráadásul még nagyon szép is vagy akkor egye fene rámírhatsz :P
2011. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát felőlem beszélgethetünk, szeretek ismerkedni :D de előre leszögezném hogy van barátom :D
2011. márc. 10. 22:11
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
fenébe akkor hagyjuk xD
2011. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért írtam egy egyszavas levelet :D
2011. márc. 10. 22:14
 7/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, unatkozom...:D
2011. márc. 10. 22:15
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Meleg férfi???
2011. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Do you have any problem with them? :D
2011. márc. 10. 22:31
 10/16 anonim ***** válasza:
Nincs. De "nem lehetne magyarul vagy oláhul?" (Nyócker c. film)
2011. márc. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!