Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet kiheverni ha...

Hogy lehet kiheverni ha valakinek rosszul sült el az első együttlét?

Figyelt kérdés
Barátnőm, akit hugomnak tekintek nagyon rosszul viseli a volt kapcsolatának hatását.... A srác eröltette a szexet, ő még nem akarta de mégis megtörtént.. Az nagyon mély nyomot hagyot a lelkében és azóta se tudja úgymond elfelejteni. Visszatérő álmai vannak és egyszerűen teljesen szétt van esve emiatt és sajnos kihat a mostani kapcsolatára is... Hogy tudná kiheverni?
2011. febr. 7. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

keresse meg az előzőt és dugjon fel neki 1 jó száraz NEDV SZÍVÓ göcsörtös és hegyes valamit


19F

2011. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Forduljon pszichológushoz.
2011. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Pszichológus!
2011. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
gondoltam már én is pszichológusra de nem lehet anélkül megoldani?? Nincs más?
2011. febr. 7. 18:55
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Hagyjátok már ezt a hülye pszichológusos dumát!!!

Legegyszerűbb, legbarátibb, legtisztességesebb, ha TE beszélgetsz vele a dolgról. Had öntse ki szívét, hallgasd meg, mondd el véleményed, és adj tanécsokat hű baráthoz híven.

Nemértem, hogy miért küldik az embereket vad idegen emberekhez, akik ugyan úgy beszélgetnek a sérültel, mint egy igaz barát, csak Ők pénzt is kérnek!!! Hidd el, ha dumáltok TÖBBSZÖR, jó lesz. Fel a fejjel Neki!

2011. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Moszuke ***** válasza:
100%

huh.. hát.. a mostani párja érzékien, gyengéden, "közelítsen"..

és akkor nem lesz gáz.

és a lány a mostani párjával szex közben kommunikáljon.. ha valami fáj szóljon, ha vmi jó akkor nonverbálisan mondja hogy "ez jó, folytasd".

én még örülök is neki ha tudom mire-mi a reakciója a lánynak mert idővel megtanulom mi jó neki és mi nem.

23/f


de hát pszichomókus is jó ötlet gondolom.. de kétlem hogy elmenne az illető lány.. a mai "minden ciki" világban

2011. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na én is ebben bíztam hogy ezzel segíthetek neki! Köszönöm a válaszod ez most nagyon sokat lendített azon hogy még nagyobb erővel próbáljak neki segíteni! Csak attól félek hogy nem lesz elég... De mindenben segíteni fogok neki az biztos! Köszi még egyszer! És én is így gondolom!
2011. febr. 7. 19:00
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak szegény még nem tudott eljutni a szexig pont ez miatt! De kössz ez is hasznos volt!
2011. febr. 7. 19:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyanebben a helyzetben voltam.. Nekem az új barátom, akivel azóta már több éve együtt vagyok segített túllépni.. Vele fél év után feküdtem le, addig türelmesen várt.. Engem az nyugtatott meg, hogy tudtam nem erőlteti és végül mikor megtörtént a dolog nagyon jó volt vele, ami még inkább felülírta az előtte szerzett borzalmas emléket.. Mondd meg neki, hogy ne aggódjon, nem kényszeríti senki semmire, ha kell beszélj a barátjával, mondd neki, hogy ő is nyugtatgassa ezzel,hogy majd csak akkor fognak lefeküdni ha ő is szeretné, hogy ez nem erőszak.. Aztán ha felkészült az új együttlét, majd felülírja az előzőt.. nem fogja nyomtalanul eltüntetni,de könnyít a helyzeten.. Nekem is nagy fájdalmat okoz még mindig, ha visszagondolok rá, a srácnak a fényképétől is hányok, ha meglátom valahol, de már sokkal könnyebb, mert találtam egy csodálatos, szerető férit.
2011. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! És sajnálom...
2011. febr. 7. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!