Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemrégiben,17 évesen vesztette...

Nemrégiben,17 évesen vesztettem el a szüzességemet egy olyan fiúval, akit régóta szeretek, de csak 3 hónapja vagyunk együtt. Nem késtem le semmiről?

Figyelt kérdés
Kicsit cikinek éreztem a dolgot, úgy éreztem hogy lemaradtam valamiről. Jól tettem hogy vártam a fiúra akibe szerelmes vagyok, és nem szereztem előtte tapasztalatot?
2011. febr. 7. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem késtél le semmiről és nagyon jól tetted:)
2011. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te hogy érzed? Nem lehett valami jó, ha te magad nem érzed, hogy jó, hogy vártál.
2011. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, ugyan miről késtél volna le? Nyugi, bőven jó vagy még.
2011. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

ha pár évvel később kezdted volna a "szakmát :D" még akkor se késtél volna le semmit:)


19F

2011. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább még így is kicsit korai, de végülis 17 évesen már el lehet kezdeni, ha komolyabb az illető az átlagnál.
2011. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lehető legjobbkor kezdted, nem is korán, nem is későn.
2011. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jól tetted,hogy vártál
2011. febr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is pont jó.Szexuális tapasztalatot nem lehet sok embertől összeszedni.Sokkal jobbak azok az ágyban,akik egy bizalmas kapcsolatban tudtak mindenfélét kipróbálni a szerelmükkel.
2011. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!