Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 éves lány vagyok és most...

21 éves lány vagyok és most vesztettem el a szüzességemet. 26-án ért véget a manstruációs vérzésem és 28-án voltunk együtt. Nem védekeztünk, mert a barátom szerint az még fájdalmassabbá tette volna. Teherbe eshettem-e?

Figyelt kérdés
3 rövid aktus volt.
2008. máj. 29. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

jobb lett volna védekezni és nem a barátodra hallgatni!! ugy vélem elég felnőtt vagy ahhoz hogy szeretkezz akkor védekezz is! nem fájdalmasabb ugy hidd el!

amugy nem valószinű h terhes lettél mert nem hiszem h akkor volt peteérésed, de sajna minden lehetséges! várd ki a végét és innen védekezzetek!

2008. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mensi után sokkal kisebb az esélye normál esetben a terhességnek, de a természet becsaphat mindenkit!

Ajánlatos mindig védekezni, mert semmire nincs biztosíték.

Ez az első alkalommal is ugyanúgy igaz!

Szerintem szedjél tablettát, ha az óvszert inkább hanyagolnátok, de csak akkor, ha komoly a kapcsolat és hűségesek vagytok!

A mensiig nem tudhatod biztosan mi a helyzet!

Ne izgulj, szerintem minden oké lesz!

2008. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is tök jó, hogy eddig nem kufircoltál, vagyis ritka az ilyen. :-) Szerintem nem vagy terhes, és ne is agyalj ezen huszonakárhánynapig, mert felborul a ciklusod... Ez a véleményem. :-)
2008. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, hogy mindenki ilyen aranyos...

ez volt az első...és nagyon jó volt...Ő azt mondta, hogy igy nem fog ugy fajni-igaza volt-bar nem tudom milyen lett volna gumival-de ezentul csak ugy fogjuk csinálni...Ő nagyon édes és türelmes volt...

nem akarok tablettát szedni...azt hiszem az óvszernél maradunk.

2008. máj. 29. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira büszke vagyok rád! Attól függetlenül, hogy nem védekeztél, nagyon ritka vagy. Én is ennyi idős voltam, és nagyon megbántam. Nekem pl. Nagyon fájt, mindegy mivel csináltuk, mivel érzelem nem volt a dologban, csak a pia dominált. Tudod igazság szerint csak az nem eshet teherbe, aki nem él szexuális életet. Nagyon kicsi a valószínűsége, hogy az lettél. Ha esetleg a mensid kimarad akkor se ijedj meg nagyon, lehet, hogy a szervezeted átáll a szexuális életre és felkészíti magát. Ezt csak azért mondom, mert nálam is így volt. Kitartás.
2008. máj. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!