Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 2 hónapja feküdtem le a...

2 hónapja feküdtem le a barátommal és nem jött meg azóta. Elvégeztem a terhességi tesztet de nem vagyok terhes-elvileg- Lehetséges ez? Vagy a teszt volt szar?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
védekeztetek?
2011. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem jól töltötted ki a tesztet! Milyenek voltak a kérdések? Nehezek?
2011. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? addig rendszeresen volt a menstruációd? hány napig tartott? mennyi időnként jött?


a tesztek- elméletileg- nem kellene, hogy sz@rok legyenek

más okai is lehetnek annak ha kimarad, nem csak a terhesség, azért jó volna még 1 teszt, nem ugyanolyan mint az utóbbi

2011. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

17 vagyok.

védekeztünk de kiszakadt...

és előtte rendszeresen megjött 29 naponta..

:///

2011. febr. 15. 18:46
 5/16 anonim ***** válasza:
-szerintem jobban jarnal egy nogyogyogyasszal beszelnel errol
2011. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
-s ha juszakad masnap miert nem mentel el nogyogyaszhoz es ha szukseges akkor irattal volna fel egy 72oras tablettat vagy te jobban szeretnel egy abortuszt vagy abbahagyni a sulit ?
2011. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát ha kiszakadt akkor mégis az az első opció, hogy lehet terhes vagy, próbálhatsz még egy tesztet, de tényleg jobb ötlet a nőgyógyász
2011. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
minek kell valakit stresszelni meg ijesztgetni ember????? azt hiszed, hogy veled vagy a kedveseddel nem történhet meg?? sztem ilyenkor nem szidni kell, hócipőm tele, hogy állandóan kerül 1-2 okos aki lehordja őket... az ilyen kérdések nem élvezetből vagy a mások szórakoztatására vannak kiírva ide
2011. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

2 hónap után már a legszarabb tesztnek is ki kellene mutatnia. Mindenesetre csinálj egy másik tesztet is. Akár negatív, akár pozitív, orvoshoz kel fordulnod ennyi késéssel, ha eddig szabályos volt.

Nem vettél be esemény utánit? Ha nem, akkor miért nem? Ha igen, akkor valószínűleg attól van a kimaradás...nagyon sok a hormon benne, jó időre szétcseszheti a ciklust.

2011. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
bevettem és még mindig nem jött meg de mind1 holnap bejelentkezem a nőgyógyászhoz.
2011. febr. 15. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!