Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok! Miből következtettek...

Csajok! Miből következtettek arra, hogy egy fiú még szűz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 17:24
 1/8 Moszuke ***** válasza:
hát semmiből
2011. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Hogy hogyan ér egy nőhöz. Egy csomó szűz pasi, nagyon óvatosan ér hozzá a nőkhöz még akkor is, ha csak köszön. Nem meri megfogni a derekam táncnál, nem fogja határozottan a kezem. Szex közben pedig úgyszintén nagyon "óvatosak".
2011. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

egyetértek az előttem szólóval.

ahogyan hozzám ér,persze nem rögtön érzem,de miután kissé kiismerjük egymást

2011. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Csak be kell dugnod a középső ujjad a segglukába,ha sikít,vagy menekülni próbál,akkor szűz.Ez fix!
2011. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 poiu ***** válasza:
46%
Semmiből (17:26 :-). Ha a szűz pasi azt jelenti, nem élvezett még nőbe, akkor semmiből. Lehet szűz, de nagyon tapasztalt és magabiztos. Lehetett ezer nője, de vagy nemtörődömségből, vagy gátlásosság miatt még mindig tapasztalatlannak tűnik. 1-általán, ez miért fontos?
2011. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
A viselkedéséből ki lehet szűrni. Nem a közeledéséből, mert azzal általában nincs gond, hanem mindig semleges témákról beszél. Összehasonlításképp egy nem szűz simán elkezdni mondani, hogy amikor a bnőjével az ágyban stb és úgy bárkinek...
2011. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 :D:D ***** válasza:
67%
a noi megerzes:))
2011. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A volt barátom még szűz volt,de egészen addig,amíg szexre nem került a sor,10000000%ig biztos voltam benne h nem az,pedig elég sok szűz pasit rontottam már meg:$ de ő csak nagylevegőt vett és közölte h még nem volt nővel..se köpni se nyelni nem tudtam,annyira meglepett...de általában ki lehet szűrni,csak szexre kell terelni a témát és ha furán viselkedik vagy hazudik(ezt előbb észre lehet venni) akkor szűz
2011. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!