Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mitől vannak kissebb vérzések...

Mitől vannak kissebb vérzések menstruációs időszakon kívül, rendszertelenül? Ilyenkor sem lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
Szóval azt olvastam valahol, h akkor fog rendszereződni a menstruáció, ha aktív nemi életet fogok élni.A barátommal már próbálkozunk, de csak nagyon lazán.A múltkor óvszer nélkül egy picit, kb 1-2 cm-ig betette.Kérdezte, h nem e félek, én meg mondtam, h nem mert vannak ma is volt egy ilyen kis vérzésem.És ő meg kérdezte, h ez olyan-e mint rendes.Én meg magam sem tudom és nem tudtam neki mit mondani, de csak nagyon, nagyon kevés vér folyt.Annyi, mint a havinál az utolsó napon szokott.Ilyenkor gondolom nem lehet teherbe esni...már engem is érdekel.
2011. febr. 18. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát jól átb@sztak kislány!

Attól mert dugsz, nem áll be a menstruációd.

És ha a srác véletlen elmegy, még terhes is lehetsz, szóval gratulálok neked.

Ennyi ésszel még nem kéne b@szni!

Védekezzetek!

2011. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
butuska vagy! teherbe eshetsz barmikor! mindig vedekezz!! az abortusz az nem egy leanyalom!
2011. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Teherbe esni tényleg bármikor lehet!! Menstruáció közben a legkisebb az esély rá, de még akkor sem 0%!

A menstruációd tényleg beállhat a rendszeres aktív nemi élettől. Nekem is akkor vált rendszeressé, amikor egy héten minimum 3x szeretkeztem a barátommal eleinte. Azóta minden rendben, előtte viszont össze-vissza, hol megjött, hol kimaradt, hol picit vérzett, hol szinte ömlött belőlem.

21/L

2011. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ha terhes leszel valóban rendszeres lesz egy ideig a menstruációd. Végülis a 0 elég rendszeres pár hónap távlatában.
2011. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mennyi az esélye a teherbe esésnek, h ha reggel volt még 1 pici vérzésem, de aztán már egész nap nem, és este "próbálkoztunk", de csak 1-2 cm ment be és a barátom nem ment el, csak 1-2 percig volt bent?
2011. febr. 18. 16:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem rendszeres a mensid, ezert lehet,hogy epp peteeresed volt es siman teherbe eshetsz.
2011. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fogd már föl, hogy akármikor teherbe eshetsz. Gondolom nem is használtatok gumit és te még fogamzásgátlót sem szedsz. Ha ez áll fent, és megszakítással "védekeztek", akkor most mondok valamit. A megszakítás nem védekezés. De nem ám. Hiába mondja a barátod, hogy majd ő vigyáz. Ez nem ilyen dolog. Óvszer.
2011. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mensin kívüli vérezgetés nem túl jó dolog. Menj el vele orvoshoz, mert nem igazán normális jelenség. Amíg meg nem gyógyulsz, addig pedig teljesen hanyagoljátok a szexet és utána is mindig védekezzetek.
2011. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt: Bármilyen hihetetlen is a számodra, menzesz alatt is teherbe lehet esni.

De ami a legjobb: A peteérés is járhat nagyon kevés vérzéssel, és peteéréskor meg főleg teherbe lehet esni.

Ne legyél már ilyen hülye basszus. Mégis hány éves vagy, 12?

2011. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy megjegyezném: az előfolyadék izébe (most nem jut eszembe a neve) is van sperma. Vagyis akkor is ha nem megy el benned, csak beteszi teherbe eshetsz.
2011. febr. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!