Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok nektek ez h volt?...

Csajok nektek ez h volt? Lányok nektek miután elsőnek szexeltettek akkor késett v hamarabb jött meg a menstruációtok? Normális ha kicsit utána összezavarodik? (Késik pár napot v korábban jön meg rendszertelenül )

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy jött meg mint bármikor máskor.
2011. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt hiszem késett pár napot. Pár nap az nem vészes :)
2011. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem is késett kb.1 hetet.
2011. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és nem féltetek nagyon h akkor most mi lesz h esetleg gyerek van ?
2011. jún. 20. 10:30
 5/8 anonim válasza:
Nem,mert óvszerrel védekeztunk,és számítottam a késéssel,mert a barátnoim figyelmeztettek.
2011. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
engem is figyelmeztettek előtte de akkor is ideges vagyok mert amikor még csak próbálkoztunk akkor elsőnek nem volt gumi ( nem ment el bennem meg semmi ilyesmi ) tudom h felelőtlen dolog volt ez 8 napja volt azóta lefeküdtünk és védekeztünk is. Már szombaton kellet volna megjönnie igaz csak 16 napra de mostanság úgy szokott , a barátnőim és idősebb testvéreim azt mondták h ez még nem akkora gond és az idegeskedés miatt is csúszhat .
2011. jún. 20. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem első után másfél hónapot késett;) 5 terhességi tesztet vettem fogytam 6 kilót egész nap görcsbe volt a gyomrom annyira paráztam, és azóta se örültem még annyira a havimnak. minden esetre ha nem jön meg továbbra sem battyogj be egy patikába. már 700 ftért is tudsz enni egy gyorstesztet kiadják 18 év alatt is és benne van a használati útmutató szal ha nem mersz még esetleg szüleidnek szólni ez a megoldás
2011. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó ! hány éves voltál akkor ? és hány nap után érdemes tesztet venni ?
2011. jún. 20. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!