Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalomra milyen gumit...

Első alkalomra milyen gumit vegyek? Vagy mindegy?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel hamarosan megtörténik az első és nem tudom, hogy milyet kéne vennem.
2011. febr. 25. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

durex, lifestyles.

és szerintem olyat ami síkosított.

(lila durex vékony és síkosított, szerintem nagyon jó)

2011. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ami "kenyelmes". Meg szuz vagy? Nem hasznaltal meg sose semmi?

Vegyel egy parat es gyakorloj, legalabb nem elotte benazol.

2011. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még soha semmit. Hát azért most nincs több ezer Ft-om, hogy vegyek párat és próbálgassam. Én mondjuk valami Extra Safe gumira gondoltam első alkalomra.
2011. febr. 25. 21:20
 4/6 Norb66 ***** válasza:
A fajta tökmindegy, a méret számít, márpedig azt csak próbálgatással tudok megnézni, hogy melyik jó. Akár van rá pénzed akár nem, kénytelen leszel több méretet is venni, különben felsülhetsz és oda az egész.
2011. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél egyet ami szimpatikus (3db-osat) 1-et próbálj fel ha jó akkor minden ok, nem kell több pénzt költened és marad 2 db, ha nem jó akkor még egy kisebbet, vagy nagyobbat kell venned, de sztem egy közepes jó lesz.
2011. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eper ízűt,nyakkendőset,szmokingosat,tüzijátékosat.Amilyen van olyat lényeg ,hogy bírja a taposást vazzzzee.:)Tóóóóddd!!!
2011. febr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!