Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fura vagyok? Szűz létemre...

Fura vagyok? Szűz létemre vadabb (durva) pasikra vágyom és ha az első alkalomra gondolok is vadabb szexet képzelek el? 20/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 00:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Pasizz be! :D
2011. szept. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Na, képzelem milyen lesz...


- Nekem ez lesz az első!

- Igen? Akkor majd óvatos leszek

- Mi? NE!!

2011. szept. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
ha elsőre keményen aládhasítanának és két hétig állva aludnál mint a lovak, lehet kis puha p*csű kölykökre vágynál...
2011. szept. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
2. :D:D:D:D
2011. szept. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

a vad szexet nem arra értem, hogy most agyonkuratom magam, hanem csak egyszerűen utálom az ilyen túl érzelmes srácokat, akik esetleg minden másodperben megkérdezik, nah berakhatom. Meg a lányok részéről is uncsi ez az esetleges fájdalom miatti nyavalygás.

A vad alatt meg azt értem, h pl. nem ilyen hagyományos hálószobai menet lenne, tele szar érzelmes szöveggel

2011. szept. 12. 00:16
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A valóság egészen más, mint az álmodozás! Mindenki más vérmérsékletű, de az első alkalommal, azért biztosan jobb a gyengédség! Aztán, amikor már biztonságban érzed magad szex közben, mert van némi tapasztalatod a saját tested reakcióiról, akkor elengedheted a vadulós vágyakat biztonsággal!
2011. szept. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha dugnál egyet nem ez lenne a véleményed. :D
2011. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

00:16

Hát te sem vagy kóser. Ha én f...sz hiányos vagyok, akkor a legtöbb srác meg p..a hiányos. Ált. minden srác azt mondja, hogy túl sokat nyavalyognak a szűz csajok, s látod ha én nem ilyen vagyok már jól elitélnek

2011. szept. 12. 00:19
 9/24 A kérdező kommentje:
kösz de nem, elég egy normális, aki nem itel el azert, mert nem vagyok olyan mint a többi szűz csaj
2011. szept. 12. 00:25
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul: Te egy tapasztalt férfira vágysz, aki tudja, hogyan kell egy lányt kielégíteni és magabiztos. És egyébként teljesen igazad van ebben a fájdalom-dologban.

Leginkább azoknak a lányoknak fáj, akik félnek ettől és emiatt stresszben vannak és összeszűkül a hüvelyük és nem nedvesednek be rendesen.(vagy egy vadállat hapsit választanak elsőre!)Mert, egyébként nem fáj, csak kicsit feszít, de még ez sem biztos!(persze vannak extra szűk hüvelyű lányok is és, ha egy nagy szerszámmal találkoznak össze, akkor persze ennek ellenére is fájhat, de nem jellemző!)

2011. szept. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!