Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám helyesen feltenn...

Hogyan tudnám helyesen feltenni a tampont?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és szeretném kipróbálni a tampont. Próbáltam már háromszor, kevés sikerrel. Nagyon fájt betenni, ráadásul még mindig nem tudom milyen szögben kell.

A szűzhártyámat felsérthettem volna ezáltal? Annyira fájt hogy annó még sírtam is..


2011. febr. 26. 18:21
 1/10 anonim válasza:

Akkor szokott fájni , ha annyira már nincs meg és nem tolod fel eléggé.

Ha csak egy kicsit tolod fel akkor mindig fáj nekem is fájt az elején mert nem mertem feljebb nyomni. Legalább az utolsó hajlatig told az ujjad egy kicsit tovább és akkor olyan fent van , hogy nem fáj és először próbálkozz mini tamponnal !: )

2011. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) De honnan tudom hogy meddig kell felhelyezni?
2011. febr. 26. 18:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Szűz lányoknak nem igazán szokták ajánlni a tampont. Pont az általad is említett okok miatt - muszáj neked pont egy nedvszívó izékével elveszíteni a szüzességed? :-)


Tudom, sokszor a tampon "kényelmesebb" dolog, mint a vatta, de szerintem azzal nem kellene kísérletezned, csak majd a néhányadik szeretkezés után...


Pedro

2011. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tájékoztatóban még rajz is van mellékelve.


Egyébként meg tövig :D

2011. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Először az ujjaddal nyúlj fel a puncidba és tapasztald ki, hogy mi hogyan van a hüvelyedben! Ha ez már megy, akkor próbálkozz a tamponnal.
2011. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Első :

Ez hülyeség... a Szüzességedet akkor veszted el , amikor megtörténik az első szexuális aktus és nem akkor amikor elszakad a szűzhártya ...

Amúgy meg úgy tudod kipróbálni , hogy felnyomod és utána mondjuk leülsz a WC ülőkére vagy leguggolsz ha fáj akkor nyomd feljebb vagy ha már nem megy akkor a következőt. Kísérletezgess :)

2011. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem is csak a sokadik kísérletezésre sikerült jól.. WC-n ülve próbáld meg betenni, nekem úgy sikerült először! És először mindenképp minitamponnal próbáld.
2011. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne írjunk már butaságokat, a tampon NEM SÉRTI FEL a szűzhártyát. Ha egy ujjal benyúl valaki ATTÓL SE fog szétszakadni...Egy férfi által v több ujjal történő behatolás után igen elszakadhat. De erről elég sok cikk fennt van neten is újságban is stb. Azért nem ajánlják szüzeknek mert ha azelőtt sose csinálta akkor a hüvelyben feszítő érzés lehet v fáj. De nem a szűzhártya miatt hanem mert még semmi se hatolt be oda addig. Első szeretkezéskor se az fáj h juj átszakadt hanem h tágítja a férfi a hüvelyt.
2011. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. febr. 27. 14:58
 10/10 anonim válasza:
Butaság h szűz lányok nem használhatják. Én is szűz vagyok. Én is először nehezen boldogultam vele azon a anapon próbáld mikor erős a vérzésed mert attól is lehet h nehezen megy fel h száraz a hüvelyed. Nekem guggoló helyzetbe sikelült felraknom ja és addig told h a mutató ujjad kb a második ujjpercig legyen benned ahogy tolod fel
2011. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!