Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan néz ki egy helyesen...

Hogyan néz ki egy helyesen felhelyezett óvszer a péniszen?

Figyelt kérdés
Nem sokára közeleg az első alkalom, így a párommal kipróbáltunk egy óvszert, hogy milyen érzés neki, felhúzni stb. és abban kielégítettem szájjal csak úgy kíváncsiságból. És azért kérdeztem a fentebbit, mert a barátom pénisze eléggé nagy és az óvszer eléggé ráfeszült, tehát a makkjánál már egész fényes volt, jól rátapadt. Így a normális? Azt mondta, hogy kicsit szoros. Így nem fog kiszakadni, ugye? Ja és Durex love az óvszer, bár ez nem hiszem, hogy számít.
2010. júl. 25. 23:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
Amúgy van benne használati ha tudsz olvasni sokat segít de képek is vannak rajta
2010. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó minden óvszer, csak az ultra safe.. azt neee, mindent, csak azt ne, rosszabb mint egy zokni, ha felhúznád rá.
2010. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A google a barátod. Itt vannak képek a helyesen használt óvszerről magában és társaságban is. De komolyan. Úgy természetes, ha ráfeszül.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segítettél. Én nem tudom hol találtam volna ilyen képeket, nem gondoltam h vannak.
2010. júl. 25. 23:34
 5/11 anonim ***** válasza:
azok a képek..:D
2010. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Segítek. Google: condom, sex with condom, condom on penis

:P

2010. júl. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
úristen az utolsó kép :D
2010. júl. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

az utolsó kép..

phfúúúúúúúúúúúúújjjjjjj!!!!!!!!!

2010. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ugy mint egy kakukkosora es pacman kevereke!
2010. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem nagy a barátod pénisze... az a lényeg hogy ráfeszüljön xD nem értelek.. ezzel vág fel?: D
2010. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!