Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan titkolhatom el h mar...

Hogyan titkolhatom el h mar nem vagyok szuz?

Figyelt kérdés
Ha lefekszek a pasimmal mit tegyek h ne vegye eszre? (neki ez eleg fontos) :S es az is igaz h en leszek neki az elso...
2011. márc. 7. 23:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ezt nem lehet eltitkolni. Ha már nem vagy szűz, vállald fel, és mondd meg neki.
2011. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 nándi18 válasza:
100%

ne titkold el semmiképpen!

kivéve ha kicsit sem számít neked, nem is szereted, egy hét múlva úgyis elfelejted még az arcát is, és nincs benned semmi tisztelet!

mivel gondolom nem vagy ilyen az első mondatot fogadd meg kérlek! különben még azt hiszem hogy csak szexre kell a rác...

2011. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Van ilyen szűzhártya visszaállító műtét. De gondolom, ezt nem szeretnéd bevállalni.


Ergo:

1.) Megmondod az igazat.

2.) Azt mondod, hogy átszakadt amikor felnyomtál egy plüssmacit.

2011. márc. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

feldugsz egy művér-kapszulát, aztán majd szétdurran.


[link]

2011. márc. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Egyszerű a válasz.Sok lánynak már az első előtt elszakad,pl bizonyos sportoktól.Magyarán ha sportolsz valamit vagy tetted régebben,akkor megvan a magyarázat.Ennek olvass utána konkrétabban,ha érdekel.
2011. márc. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Nemiscsak sok lánynak hogy elszakad, de elég gyakori, hogy nincs is nekik. Az teljesen normális.


Amúgy szerintem se fer eltitkolni, de ha akarod, akkor csak azt tudom ajánlani, hogy legyél megszeppent, mert még ha műtétet is csináltatsz, hiába ha nem viselkedsz tapasztalatlanként az ágyban. Ha annyira fontos, hogy becsapd, akkor a legfontosabb az, hogy el tudd játszani, hogy te még ilyet nem csináltál, és nem tudod mit hogy kell, és nagyon izgulsz. Akkor nem fog kételkedni.

2011. márc. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 IQnindzsa ***** válasza:
Ne titkold el. Hazugsággal akarod kezdeni a szexuális együttléteteket? Mi az ,hogy fontos neki? Valami vallási dolog ez nála? Akárhonnan nézem ez sántít innen is meg onnan is. Inkább üljetek le és beszéljétek ki a dolgot. Ennyi.
2011. márc. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszaitok... Nem tudom h mit fogok tenni.. 2het mulva fogunk talalkozni es emiat felek az egesztol!

Talan ha nagyon felizgatom eszre se veszi.. nem?

2011. márc. 8. 13:22
 9/15 A kérdező kommentje:

Jaah amugy nagyoon Szereteeem...mar 6honapja jarunk es nem vallasi dolgok miatt van hanem csak mert o meg szuz es azt akarja h szuz lannyal legyen neki az elso!

Dee meg soha nem kerdezett ra h szuz vagyok-e...

2011. márc. 8. 13:23
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát figy, ha nem kérdez rá, nem kell mondani, te magánügyet, egyszerűen ne foglalkozz vele, aztán vagy észreveszi, vagy nem

mivel még nem volt lánnyal elég valószínűtlen, hogy észreveszi amúgy

aligha hinném, hogy akkor majd folyton azon járna-e az esze, hogy érzi-e a szűzhártya szakadását...

2011. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!