Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan titkolhatom el h mar...

Hogyan titkolhatom el h mar nem vagyok szuz?

Figyelt kérdés
Ha lefekszek a pasimmal mit tegyek h ne vegye eszre? (neki ez eleg fontos) :S es az is igaz h en leszek neki az elso...
2011. márc. 7. 23:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szép dolog, ha nem mondod el neki, főleg, ha ő még közölte is, hogy szűz lánnyal szeretne először lenni..add meg neki az esélyt, hogy dönthessen, ha szeret, úgysem az fog neki számítani..

Az én férjem is szűz volt, mikor velem összejött, nekem egy valaki volt már előtte. Tudtam, hogy ő olyan, hogy csak azt mutatja be otthon, akit őszintén szeret, és nála a szex is itt kezdődött..Én elmondtam neki, hogy nem ő lenne az első, ennyit megérdemelt, nálunk nem okozott problémát, nem emlegettem neki soha, nem hasonlítgattam őket az ágyban, és egyáltalán soha nem került szóba, csak akkor egyszer mikor elmondtam neki..Hidd el túl fog lépni azon amit most gondol, főleg ha szeret és kíván!

Amúgy pedig ha nem mondod el neki, akkor sem biztos, hogy észrevenné..én pl. nem véreztem az első alkalommal, bár eléggé fájt..de ez is egyénenként változik....

2011. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igazaad van de ezt olyan nehez elmondani neki... csalodni fog bennem...:(

Es ha azt mondom neki h mar regebb kiszakadt a szuzhartyam mert pl: tampont hasznalok vagy valami hasonlot..??

2011. márc. 9. 15:36
 13/15 nándi18 válasza:

igen az egy tökéletes kifogás, és biztos el fogja hinni, mert hogy azokról a dolgokról ő nem tud sokat...

de még mindig azt mondom, hogy inkább mond el neki!

2011. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Fontos neki, hogy ne legyél szűz? Neked meg az legyen a fontos, hogy őszinte lehetsz a barátoddal, nem kell titkolóznod előtte, és elveszíted (majdnem) fájdalommentesen..
2011. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ne haragudj, félreolvastam a kérdést. Előző vagyok.
2011. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!