Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, miért nem szabad...

Lányok, miért nem szabad "oda" tenni a zuhanyrózsát? Miért baj, ha a hüvelybe befolyik a víz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 15:14
 1/9 PT-Daniel ***** válasza:
Tudtommal egyaltalan nem gond... Eddig minden baratnöm beszamolt arrol, hogy egyik kedvenc modja az önkielegitesnek a zuhanyrozsa.
2011. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
en se ertem, ......en is elvezem...
2011. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én brutális gombát kaptam tőle

:S


sebes lett

nagyon viszketett

és majdnem 10 ezer ft volt a gyógyszer a krém meg a kúp

2011. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a víz a probléma, hanem a víz nyomása.
2011. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PT-Daniel ***** válasza:
100%

A gombas aldozatnak:


A gombat nem a viztöl kaphattad, hanem a megvaltozott "belsö" PH ertek miatt. Valoszinüleg, hülyen hangzik, de tul tisztara mostad. A legtöbb bakterim odalent ved a gombaktol. A gombasporak meg, ha csak nem elsz teljesen steril körülmenyek között, eleve benned vannak.

2011. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A hüvelynek van egy természetes flórája, így azt belülről tisztítani és öblíteni nem szabad, mert ahogy az előző is írta a "jótékony baktériumokat" pusztítod el vele, és ennek a következménye a mindenféle kellemes fertőzés. Abból viszont semmi baj nincsen, ha valaki a csiklóját izgatja úgy.
2011. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Izééékeh11 ***** válasza:
véletlenül nem te tetted fel ezt a kérdést is: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1606..
2011. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Látszik h figyelmes vagy, de nem, nem én tettem fel azt a kérdést. Az már másik téma, hogy én is láttam, és ott vettem észre, h néhányan írják, nem szabad. csak már nem akartam oda kiírni a kérdést, elvégre ott én "válaszoló" vagyok. D az tény, hogy onnan jöt a kérdésem :)

2011. márc. 23. 18:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a hasznos válaszokat :):)
2011. márc. 23. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!