Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok vagy sem? Tegnap...

Szűz vagyok vagy sem? Tegnap szeretkeztünk a barátommal, nekem ez volt az első, de nem véreztem egyáltalán. A pasim azonnal szakított velem, mert azt hiszi hazudtam neki a szüzességemmel kapcsolatban, pedig én tényleg nem voltam előtte senkivel.

Figyelt kérdés
Minden esetben véreznie kell egy lánynak először, vagy nem szakadt át a szűzhártyám és még mindig szűz vagyok?
2011. márc. 9. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Addig vagy szűz amíg nem teszi be neked a péniszét,vagyis már nem vagy, az nem kell minden esetben vérezni.
2011. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora balf.sz -.- a szűzhártyád elszakadhat ha tampont hazsnálsz, vagy akár sportoláskor is, vagy ha megerőlteted magad... Ha már megujjazott valaki akkor sincs meg a szűzhártya. Nem kell feltétlenül véreznie az elsőnél, ennyit tudhatnátok mindketten...
2011. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
A barátod egy tudatlan idióta! Már boccs! Ha könyörög se fogadd vissza!
2011. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
szegény :/ eléggé egy p*cs csávód lehet. nem kell minden esetben véreznie a szűz lánynak, nekem is volt ilyennel dolgom. Kicsit meglepődtem, de hát na, nem vagyunk egyformák. :)
2011. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Máár bocsi,de ezen a kérdésen jóóót nevettem :D:D:D

1: Nem minden esetben vérzik a lány,mikor elveszti a szüzességét,senki nem egyforma :)


2: A barátod egy kib*szott nagy idióta :D Ilyenért elhagyni valakit,mások,meg azt sem tudják hogy szerezzenek maguknak :D:D


3:Ha 6 CM-nél hosszabb volt a pénisze...amit furcsállnák,ha nem....akkor semmiképpen nem vagy szűz :D

2011. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Mi az, hogy szakított veled?! Ha ez így van, akkor egy utolsó senkiházi, és a helyedben az életben nem állnék vele szóba többet.

De egyébként igen, ha még nem voltál úgy senkivel, akkor még szűz vagy, és EGYÁLTALÁN nem feltétele a szüzesség elvesztésének, hogy vérezz vagy fájjon. Valakinek tök simán megy, valaki megszenved vele, ez teljesen egyénfüggő (és az is lehet tényleg, hogy nem szakad át elsőre a szűzhártyád, bár ez kevésbé valószínű, de egyáltalán nem hülyeség, attól függ hogy csináltátok.

Mellesleg a szűzhártya az első szex előtt is elszakadhat egy olyan mozdulattól, de ez is egyénfüggő)


Szóval az a bizonyos pasi egy bunkó, akinek nem sok fogalma van a nőkről, csak azt tudja, hogy a sajátját hová dugja. Töröld ki a telódból és keress valakit, aki szeret, megbízik benned, tisztel és elfogad, mert ez a pasi nem.

2011. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vecafanvagyoknebánts válasza:
100%
a 'pasid' (aki már a volt pasid) ritka nagy bunkó.. javaslom világosítsd fel.. és ha lehet semmiképp se fogadd vissza egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz ;)
2011. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A pasid jó nagy tahó, meg kellett volna normálisan ismerni mielőtt lefekszel vele, node késő bánat. Ami a másik része: nekem pl megvolt a szűzhártyám még sem véreztem, van ilyen is.
2011. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A pasid egy bunkó, megvoltál neki most továbbállt.
2011. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Istenem, ez a fiú! Ne fájjon utána a szíved..aki ilyen "süket" :S
2011. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!