Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolok negatívan a...

Miért gondolok negatívan a szexre?

Figyelt kérdés
17éves vagyok, szűz vagyok, voltam már szerelmes, van barátom.. De ha a szexre gondolok, akkor semmi izgalmat nem érzek,csak szánalmat.. Nem undorodom meg ilyesmi, csak szerintem egy fölösleges dolog..Mikor ezért lenéztek/leszóltak, akkor nagy felháborodást keltett bennem... Manapság miért áll a szex minden középpontjába?..Szerintem egy tök fölös dolog..:S
2011. márc. 11. 15:35
 1/9 A kérdező kommentje:
komolyan kérdezem :S
2011. márc. 11. 15:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert fogalmad sincs, mi az. És ha így állsz hozzá, akkor javulni sem fog a hozzáállásod, mert ha részed is lesz benne, nem fog tetszeni. Nincs mit tenni, gyerek vagy még.
2011. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

gondolom lány vagy.

megértem azt amit mondasz, és teljesen érthető hogy 17 évesen gondolkozol, ez normális dolog.

Ennek még nincs itt az ideje.

de: valószínűnek tartom, hogy a viszolygásod valójában nem a szerelem ellen irányul (mert ebbe azért a szex is beletartozik), hanem sajnos az, ahogyan manapság ehhez az emberek hozzá állnak. mert az szánalmas és gusztustalan szerintem is.

de ez nem jelenti azt hogy frigid vagy.

el fog jönni az idő, és az alkalom, amikor kedved lesz hozzá. úgy, és azzal, akivel Te szeretnéd.

2011. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát amíg nem próbálod ki, nem tudhatod. Én az első pár alkalommal is így voltam vele, hogy de túl van értékelve... pedig 19 évesen kezdtem, nem túl korán. Kellett idő, míg rájöttem, mi is olyan jó benne:D Majd megtudod te is:D
2011. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még nem voltál igazán szerelmes.
2011. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Én is így vagyok vele, felesleges, sőt ha komolyan belegondolok, hogy én csinálom, akkor nem is tudom... Nem azt mondom hogy undorító, mert nem tartom annak, egyszerűen csak nem akarok ilyesmit csinálni egy másik emberrel. Engem amúgy nem zavar, nem akarok változtatni se...
2011. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is hasonlóan gondolom, mint az előző válaszoló!
2011. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18 évesen én is így gondolkodtam. Akkor összejöttem egy sárccal, aki még rátett erre egy lapáttal.

Akkor olyan szinten voltam, hogy nem is engedtem, hogy hozzámérjen a féfi nem bármely képviselője.

20évesen megismerkedtem egy másik pasival, akivel 1,5évig votlam együtt. 2hónap után feküdtünk le, de akkor sem értettem a lényegét, csak eltűrtem, mert szerette volna nagyon. De én csak fél év után jöttem rá, hogy mi is olyan jó benne. Akkor volt az az igazi orgazmusom. Azóta élvezem a szexet és nincs vele semmi bajom.

Majd lehet(de nem biztos) de neked is eljön majd az az idő, amikor élvezni fogod a szexet és nem fogod úgy érezni, hogy fölösleges dolog. De ha így marad, akkor sajnálom, mert egy nagyon jó élménytől fosztod meg magad.

Így nagyon nagyon kívánom, hogy rájöjj, hogy mi is jó szexben.

22/l

2011. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hehehe. Mintha én írtam volna. :)

18 éves vagyok, lány, a barátom 20év felett van. Namost 2 hónapja vagyunk együtt, és nem sikerült lefeküdnünk még, mert kiszáradok folyton. Amíg ujjaz, semmi bajom... utána viszont nem megy más. :/ Ugyanígy vagyok a gondolatmenettel, nem tartom a kapcsolat központi dolgának, 20millió módon kitudom mutatni neki, hogy szeretem. :/ Csak félek, hogy ennek nem lesz jó vége.... :S

18L

2011. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!