Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok és érdekelne,...

14 éves vagyok és érdekelne, hogy ha leszopnak akkor szifiliszes leszek vagy pedig nem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és érdekelne, hogy ha leszopnak akkor szifiliszes leszek vagy pedig nem? Azt tudom, hogy szájat fertőtleníteni kell de ha nem fertőtlenítjük akkor? és mit ajánlotok fertőtlenítőnek?
2011. márc. 13. 21:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
KAMU!
2011. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Akkor mielőtt anyukád a jóéjt puszit odanyomja homlokodra Domestosozd ki a száját. ;)
2011. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szoopj le valakit és ha az lesz akkor te ne sz*pasd le magad vele.
2011. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fake.
2011. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igyál hipót.Na pont az ilyen kérdések miatt nem kellene gyerekeknek szexuális életet élni.
2011. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Vagy inkább pont az ilyen kérdések miatt kellene azt a felvilágosító órát rendesen megtartani, ha már a szülő nem teszi meg...
2011. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nah már megint egy taknyos az oldalon! AMIRE CSAK 18 ÉVEN FELÜLIEK JÖHETNEK!!!!!!!!!!!!!!!! Öregem mennyél legózni vagy babázni, már a tököm tele van a kis szutykokkal. Aztsem tudod még hanyadikán van elseje de már ba*zni akarsz -.-'
2011. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jól mondod FAKE volt az egész, mert érdekelt, hogy mit fogtok írni... és látom, hogy az ilyen embereket leugatjátok. Pedig ez az oldal azért van, hogyha nem tudsz valamit akkor leírod és megválaszolják, de valahogy itt nem megy. Meg 14 évesen b****ni oké nem kéne de aki úgy érzi, hogy készen áll akkor isten áldja, de ha előtte tudni akar pár dolgot akkor oké megválaszoljátok. 2011 van más világot élünk mint máskor. Nem azt mondom, hogy 14 évesen kúrjunk meg mindent ami él és mozog, de abba illene bele gondolni, hogy leugatjátok itt az embereket pedig csak érdeklődne. Meg az oké, hogy megtartják a felvilágosító órákat, de attól függetlenül nem 1 terhes tizenéves szaladgál az utcákon.
2011. márc. 14. 20:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van!! De gondolj bele abba mi lenne ha mindeni úgy gondolkodna hogy te???? "Meg 14 évesen b****ni oké nem kéne de aki úgy érzi, hogy készen áll akkor isten áldja" Kicsit gondolkodj el ezen ,lehet hogy most semmi nem lesz mert te most 14 évesen már szexelsz, de ha a 2.gyerek is meg a 3. is meg a 45. is meg a 3452, is.. akkor ???? MI LENNE ITT???????
2011. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jólvan elismerem, hogy ebben igazad van...de aki úgy érzi, hogy készen áll rá te úgysem tehetsz vele semmit..meg én is néha olvasgatom, hogy mik vannak itt és hidd el én is néha kivagyok akadva...és nem fogok szexelni nem azért írtam ki, hanem mert érdekelt, hogy mit fogtok írni..mert mások fejét lehordják az ilyenért..
2011. márc. 16. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!