Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 18 éves fiú vagyok és...

Egy 18 éves fiú vagyok és szűz, amikor áll a pélóm akkor a bőr nem húzódik teljesen fel, ez normális vagy valami betegség talán?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Péló, AZ MI?

Egyébkénz fáj?

2011. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha nem húzódik fel akkor lehet néha mosni is kéne.
2011. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Péló=pénisz :)

És igen, amikor húzódik egy kicsit fáj, de ez betudható a szüzességnek?

2011. aug. 22. 20:42
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják fitymaszűkületnem és nem normális.Fordulj orvoshoz vele.
2011. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen, de nekem amikor nagyon be vagyok indulva és kiverem olyankor semmit nem érzek teljesen hátrahúzom és úgy verem.......csak utána mikor elsült rá 1 órára érzem, hogy basszus ez fáj.

veled is ez van mert akkor szerintem nincs bejáratva eléggé a szerszámod.

2011. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezt a problémát orvos nélkül nem lehet megoldani?
2011. aug. 22. 21:29
 7/16 anonim ***** válasza:

bakjátok meg!! Lehet nekem is szűkületem van, mert csak akkor húzódik fel ha ÁLL... ez mennyire befolyásolja a szexet (majd)


F18

2011. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
jah és amúgy a péló- kifejezést bele kéne rakni a szótárba :D
2011. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nem hallottad még a péló kifejezést? :D
2011. aug. 22. 21:59
 10/16 Trolololololo ***** válasza:
65%

Egy normális szülő, a háziorvossal konzultálva nyomon követi kisgyermeke egészséges fejlődését. Ebbe beletartozik hogy megtanítja neki, hogy mi az az intim higiénia.

Figyelemmel kíséri továbbá, hogy ha fürdésnél a kisfiú nem tudja felhúzni a bőrt, ami szükséges az alapos tisztításhoz, és nem is próbálkozik, mert az fájdalommal jár neki, akkor két dolog: Bátorítani kell, hogy próbálja megmosni alatta és mindig egy kicsit jobban visszahúzza amikor fürdés van, vagy ha ez nem vezet eredményre, akkor a gyereknek fitymaszűkülete van, amivel pedig orvoshoz kell fordulni.


Ha zsidó vallású vagy akkor ezzel nem kell foglalkoznod, mert ők egy ünnepség keretén belül egy éles fémtárggyal eltávolítják a kisfiúk fitymáját még egész fiatal korban.


Ha igénytelen vagy akkor a legkönnyebb a szituáció: Egyszerűen menj ki a fészerhez/garázshoz, ahol fát szokott hasogatni az erre kijelölt hím nemű felső-ági rokonod. Vedd az ügyesebbik kezedbe a kis-baltát.

Tedd a becsesebbik szerved a tuskóra és egy könnyed mégis elegáns mozdulattal tőből vágd le a f____dat te b*romarcú.

2011. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!