Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok még? Lehetek tehes?

Szűz vagyok még? Lehetek tehes?

Figyelt kérdés

Nem vok már kislány... S... Mint mindenkiben... Bennem is motoszkált a kérdés... Milyen lehet egy pasival lenni..?

Olyant akartam tenni,ahol biztonságba is éreztem magam... Szóval csak orális szex volt...

A fiú megújjazott... Ami kissé fájt,s azután véreztem is...

Fogalmam sincs h szűz e vagyok v csak megsérthetett valamit odabenn s azért véreztem e..?

Legjobban viszont az zavar... H... Már 2hónapja nincs menstruációm(V is az óta h..)...

Tom h hülyélyül hangzik... Ám lehet h terhes vagyok..?

De hogy ha belém sem hatolt a péniszével?


2011. márc. 19. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
terhes az nem lehetsz de szerintem elkaptál valami fertőzést
2011. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szabcsyy válasza:
65%
attol,hogy nem jött meg nem feltétlenül vagy terhes:) és am is ha nem hatolt beléd kicsi az esélye hogy az ujján is spermiumokat hordozzon (vagyis eddig nem fedezték fel xD) akármilyne hormonális dolog lehet,ha emg nagyon nagyon rettegsz pár száz forintért lehet kapni jó minőségű fogamzásgátlot:)
2011. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Tom h hülyélyül hangzik"-.- ez komolyan mondom egy gyöngyszem.


Menj előbb tanulni, aztán nőgyógyászhoz. A lányoknak amúgy is minimum egy évben egyszer el kell menni kivizsgálásra. Gondolom ebben az évben még nem voltál, hát itt az ideje.

2011. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pfff... Te még nagyon is kislány vagy, ha ilyen kérdéseket teszel fel, és így fogalmazol!


Viszont jó hír, hogy nem lehetsz terhes, de technikailag már valószínűleg nem vagy szűz, ha véreztél.

2011. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát...:)

Különben soha életemben nem voltam még nőgyógyásznál...

S nem az én hibám h a suliból kimaradtak a felvilágositó órák... Sőt az sem... H a szüleimmel soha semmit sem lehet megbeszélni...:(

2011. márc. 19. 17:45
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

A szüzesség elvesztése, csak a pénisz behatolásával történhet, tehát szűz vagy. De, átszakadhatott a szűzhártyád.

Vegyél terhességi tesztet és menj nőgyógyászhoz. És akkor BIZTOS választ kapsz mind az elmaradt menszeszedre, mind a terhességre.

2011. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
terhes nem lehetsz ha nem ment beléd a pénisz csak nemi betegségről lehet szó fordulj orvoshoz
2011. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm...:)

Óriási kő esett le a szivemről,h ezt mondjátok...:)

2011. márc. 19. 18:26
 9/12 anonim válasza:
hány éves is vagy?
2011. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a srác nem mosott kezet és te simán elkaptál valami nyavalyát. Irány a nőgyógyász, mert ebből még nagy gondok lehetnek! Ha a pettinghez érettnek érezted magad, akkor a vizsgálathoz is légy az.

Terhes nem lehetsz ennyitől.

2011. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!